LG tutvustab CES elektroonikamessil uut Ultra HD teleriseeriat

lg-unveils-ces-2013-tv-range-0

LG teatas, et tutvustab jaanuaris Las Vegases toimuval CES 2013 elektroonikamessil uusi Ultra HD telerite mudeleid. Juba olemasolevale 84-tollisele Ultra HD telerile lisaks demonstreerib LG ka uusi 55-tolliseid ja 65-tolliseid mudeleid. Uutel suurustel on samuti eriti kõrge resolutsioon, mis võitis LG 84-tollisele Ultra HD telerile 2013 International CES Innovation Awards parima innovatsiooni auhinna videoekraani kategoorias.

“LG kavatseb Ultra HD telerite turu juhtimist jätkata,” ütles LG Home Entertainment Company president ja tegevjuht Havis Kwon. „Vastuseks nõudlusele oleme Ultra HD-s turule toonud kaks uut ekraanisuurust. Samuti oleme äärmiselt uhked parima innovatsiooni auhinna üle, mille meie 84-tolline UHD teler võitis.“

Kõigil Ultra HD mudelitel on Triple XD Engine pilditöötlustehnoloogia, mis loob pilte kaheksa miljoni piksliga kaadri kohta – see on tavalisest HD telerist neli korda suurem resolutsioon (3840 x 2160). Lisaks on paneelid varustatud Resolution Upscaler Plus’ga, mis on võimeline muutma väiksema kvaliteediga pildid ekraani jaoks detailsemaks.

LG uus Magic Remote pult võimaldab kasutajal teleri nutika kasutajaliidesega tunnetuslikult suhelda. Smart TV keskkond sisaldab nüüd umbes 1400 rakendust ning ligipääsu pidevalt kasvavale sisuteenuste kogule – sealhulgas 3D World ja Game World. SmartShare Plus abil saab kasutaja aga Wi-Fi või WiDi (Inteli Wireless Display) kasutades mobiilsetest seadmetest telerisse sisu laadida.

lg-unveils-ces-2013-tv-range-3

Ultra HD teler on varustatud 3D tehnoloogiaga, mille ruumilisust saab 3D Depth Control’i abil reguleerida. 3D Sound Zooming seab aga objektide hääle vastavusse nende asukoha ja liikumisega. Samuti on teleril võimalik kasutada Dual Play valikut, mis võimaldab mängijatel näha korraga kahte eraldi ekraaniosa. Teleriga on kaasas 2.2 Sound System ning kõlarikomplekt koosneb kahest 10W kõlarist ja kahest 15W bassikõlarist.

CES 2013 elektroonikamessil on LG Ultra HD Gallery Zone’s võimalik näha teleritel Romero Britto neo-pop kunsti, Ultra HD Content Zone illustreerib aga edusamme sisumaterjaliga. LG on juba praeguseks sõlminud Ultra HD sisu osas kokkuleppe Korea juhtiva kanaliga KBS (Korea Broadcasting System) ja initsieerib aktiivselt partnerlust ka teiste teleorganisatsioonidega üle maailma.

One thought on “LG tutvustab CES elektroonikamessil uut Ultra HD teleriseeriat”

Kommenteerimine on suletud.