Kuidas võimaldada Failide varundamist [Windows 8]

Selleks ,et ohutult sülearvutit kasutada on soovitatav teha aktiivselt masinast turvakoopiat. Siinkohal ei pea vist seletama kui tähtsad meie jaoks on andmed. Turvakoopia tegemiseks saame kasutada välist kõvaketast või ladustamise kohta. Mis ei sõltu Välisest allikast, et vältida andmete kaotsiminekut, füüsilise kahju või looduslike ohtude läbi. Soovite oma arvutit kasutada turvaliselt? See juhend õpetab, kuidas.

Ava My Computer ja teosta paremklõps kettal, partitsioonil või kaustal, mida soovite kasutada Failide backup asukohana. Ilmuvast menüüst valida Properties. Nüüd liikuge Sharing alla.

Kliki Advanced Sharing nuppu ja kasti Shere this folder” Jaga seda kausta”. Sisestage uus nimi jagatud kaustale, kui soovite muuta vaikimisi seatud nime. Nüüd klõpsa Permissions nuppule samas dialoogiaknas.


Permissions (Õigused) dialoogiboksis Full Control (täieliku kontrolli) all, tee linnuke kasti Allow (Luba). Vajuta Apply ja salvestada kõik muudatused.

Ava File History Control Panelist ja klõpsa Change drive linki vasakul paanil. Aknas, mis avaneb vajuta nupule Add Network Location.

Nüüd asukoha väljale \\127.0.0.1 \ <share nimi>.

Vajuta Select Folder nuppu ja salvesta muudatused. Ta-da! Failide ajalugu kasutab nüüd määratud kausta kettal.

Turvakoopia – koopia, mille eesmärgiks on andmete kaitsmine juhusliku hävimise või kaotuse eest.