Kiireim NIKKOR 18.5mm f/1.8 objektiiv

Nikon kuulutas täna välja oma seni kiireima 1 NIKKOR objektiivi, milleks on 1 NIKKOR 18.5mm f/1.8 fikseeritud fookuskaugusega objektiiv.

See ere CX-formaadis standardne objektiiv on põnev täiendus Nikon 1 süsteemile ja pakub Nikon 1 omanikele võimalust minna kaugemale komplektis olevast objektiivist ja avastada selliseid kiire avaga objektiivi loomingulisi võimalusi, nagu meeldivalt hägused taustad portreepildil ja mugav pildistamine väheses valguses.


Nikon Europe’i Nikon 1 kompaktsete hübriidkaamerate tootejuht Jordi Brinkman ütleb: „Nikon 1 on nüüdseks saanud Euroopas oma kategooria müüdavaimaks süsteemiks ja 1 NIKKOR objektiivide tagasihoidlikud mõõtmed on Nikon 1 edu võtmetegur, sest kasutajatele pakutakse portatiivsust, võimsust ja kiirust ilma kvaliteedi osas kompromisse tegemata. Tootevaliku kiireima objektiivina võimaldab 1 NIKKOR 18.5mm f/1.8 jäädvustada suurepäraseid pilte hämarates tingimustes ja kasutada kaunist bokeh-efekti, suurendades seeläbi ilusti Nikon 1 süsteemi paindlikkust.”

 

1 NIKKOR tootevalik

1 NIKKOR objektiivid jäädvustavad elu erakordse teravusega. Aktiivse elustiili harrastajatele mõeldud üha kasvav tootevalik suudab jäädvustada laia valiku stseene ja iga objektiiv on optimeeritud video salvestamiseks. Koos Nikon 1 kaamerate portatiivsuse, võimsuse ja kiirusega muudab 1 NIKKOR objektiivide väiksus Nikon 1 süsteemi tõeliselt omapäraseks. Tootevaliku kiireima objektiivina võimaldab 1 NIKKOR 18.5mm f/1.8 jäädvustada hämaras suurepäraseid pilte isegi madala ISO-tundlikkuse puhul ja teha kauni bokeh-efektiga portreefotosid.

Kiire ja ere

Tänu 18,5 mm fookuskauguse ja suure suurima ava kombinatsioonile on uus 1 NIKKOR objektiiv täiuslik seade hämarates tingimustes pildistamiseks ja portreefotode tegemiseks. 18,5 mm fikseeritud fookuskaugus pakub pildi nurka, mis on võrdväärne umbes 50 mm fookuskaugusega 35 mm formaadis ning sobib ideaalselt portreede jäädvustamiseks ja üldiseks pildistamiseks. Kiire f/1,8 suurim ava loob suurepärase tasakaalu teravuse ja bokeh-efekti vahel, jäädvustades hämarad hetked väga selgelt ja võimaldades kasutajal valida välja teravalt jäädvustatavaid objekte ning luua sileda ja fookusest väljas oleva taustaga pilte.

Kvaliteetne klaas

Kvaliteetsest klaasist valmistatud 1 NIKKOR objektiiv pakub teravust kogu pildi ulatuses isegi suurima ava kasutamisel. Asfääriline objektiiv tagab suurepärase eraldusvõime ja kontrastsuse ning sujuv avamehhanism võimaldab kasutajal fotode pildistamisel või video jäädvustamisel hõlpsalt teravaid ja hägustatud taustu varieerida. Objektiivi väiksus sobib ideaalselt Nikon 1 kaamerate väikeste korpustega ja võimaldab portatiivsust ohverdamata saavutada erakordset pildikvaliteeti.

Visioon ja stiil

Kerge ja lihtsalt kaasaskantav 1 NIKKOR objektiiv, mis on kindlasti oma hinda väärt, on saadaval säravhõbedases ja poolläikivas mustas ja valges värvitoonis. Lisatarvikute hulka kuuluvad CL-N101 pehme objektiivikott ja HB-N104 objektiivi bajonett-päikesekaitse, mis aitab vähendada hajusvalgust ja minimeerivad helkluse, et suurendada piltide kontrastsust ja värviküllastumist.

Objektiiv on varustatud eesmise ja tagumise kaanega.