Käibemaksutõus ühtki Starmani hinda ei kergita

Starman_logo

Starmani juhatus otsustas, et vaatamata tänasest 20%-ni tõusnud käibemaksule ettevõte ühtki hinda klientide jaoks ei tõsta. Starmani juhatuse esimehe Peeter Kerni sõnul langetati põhimõtteline otsus selleks, et olla raskel ajal solidaarne oma klientidega, kes seisavad silmitsi väiksemate tulude ja kasvavate kuludega. „Mõistame riigi vajadust majanduskriisi ajal tulusid suurendada, kuid koos muude maksutõusudega on käibemaksu kergitamine arvestatav löök meie klientide rahakoti pihta,“ selgitas Kern. „Kuna oleme keskendunud just kodutarbijatele telekommunikatsiooniteenuste pakkumisele, siis tähendaks kaasaminek käibemaksu kergitamisega sisuliselt hinnatõusu 2%, sest erinevalt äriettevõtetest ei saa erakliendid riigilt käibemaksu tagasi. Seepärast otsustasime jätta kõigi teenuste hinnad samale tasemele ning maksta oma klientide asemel ise riigile rohkem käibemaksu.“

Käibemaksutõus ei suurenda Starmani ühegi kaabel- ja digi-tv paketi ning internetiühenduste, telefoniteenuste ning kolmikpakettide kuu- ja liitumistasusid. Muutmata jäävad ka telefonikõnede hinnad, hooldusteenuste tasud, materjalide hinnakiri ning seadmete rendi, väljaostu ja järelmaksu hinnad. Samuti ei tõuse õhu kaudu leviva ning tavaantenniga vaadatava digitaaltelevisiooni ZUUMtv liitumis- ja kuutasud.

Starman on Eesti suurim kaabellevivõrgu baasil televisiooni-, interneti- ja telefoniteenust pakkuv ettevõte. Lisaks kaabelvõrgule edastab Starman telepilti ka maapealse leviga digitaaltelevisiooni ZUUMtv vahendusel. Starman teenused jõuavad rohkem kui 560 000 koduni kõikjal üle Eesti.

One thought on “Käibemaksutõus ühtki Starmani hinda ei kergita”

  1. ma arvan, et nad lihtsalt ei jõudnud seda teha. küllap muudavad hindasid siis kui kiire netiga lagedale tulevad.

Kommenteerimine on suletud.