IT-tudengid parandavad tasuta arvuteid

Juba sel nädalavahetusel, 18.-20. veebruar, toimub TTÜs viies võrgupidu seeriast TTÜ e-Sport.

Võrgupidu ehk lanparty on arvutimängude võistlus, kus vahelduseks mängimisele peetakse erinevaid loenguid ning tegeletakse arvuti tark- ja riistvaraga.

TTÜ e-Spordi teisel päeval, laupäeval, pakuvad IT tudengid külastajatele tasuta arvutiparandamise ja hooldamise teenust kella 12st kuni 16ni. Põhimõte parandamisel on lihtne: mida oskame, seda teeme. Lihtsa hooldustöö, nagu sülearvuti tolmust puhastamine või pahavara eemaldamine, teeme kohapeal. Kui mure keerulisem, siis vaatame, mis teha saame ja lepime arvutiomanikuga eraldi kokku, kuidas parandame.

Ennem arvutiga meie poole pöördumist tuleks kindlasti järgi kontrollida, kas arvutil garantii kehtib. Töö, mida soovite teostada, võib olla garantii juhtum ja kui meie seda teeme, võib garantii katkeda.

Töid võtame vastu elavas järjekorras ja teostame ootetööna.

Tulles lanparty‘le ainult arvutiparandusse, siis ürituse piletit soetama ei pea.

Tegevust on nii profesionaalsetele gameritele, kui ka neile, kes pole veel võrgupeol osalenud või tegid seda viimati kümne aasta eest. Tähtsamateks võistlusteks on CS 1.6, Quake ja Blur. Meelelahutuseks Age of Empires, Warcraft, DoTa, Flatout, Red Alert, Colin McRae, Demigod jpm.

Avame uksed reedel kell 18:00 ja sulgeme pühapäeval 18:00

Piletihinnad on 3 kuni 7 €, naissoo esindajatele osavõtt tasuta*.
*siiski vajalik eelnev registreerimine.

Täpsem info ja registreerimine E-spordi lehel