Uut IPhone 4S telefoni on tabanud müügiedu

Uus iPhone pani paljusid inimesi meie ümber küsima millega on Apple kujundusmeeskond aasta jooksul tegelenud. Rahvast on aga tõmmanud suur ostumeelsus ja väidetavalt müüakse selleks nädalavahetuseks juba 4 miljonit iPhone telefoni mis ületab eelmise IPhone müüginumbreid 2010 aastal. Sajad inimesed on jätkuvalt seismas ümber maailma Apple kaupluste ees järjekorras ,et endale pisike telefon tasku saada. Iphone 4S jäi ka viimaseks omamoodi säravaks telefoniks, hiljuti surnud tegevjuhi Steve Jobsi ajastust.


iPhone on nutitelefon, mida toodab arvuti- ja tarkvarafirma Apple. iPhone töötab ka kaameratelefonina, kaasaskantava video- ja muusikamängijana ning selle abil on võimalik e-posti lugeda ja kasutada internetti.

iPhone tuli esmakordselt USA turule 29. juunil 2007. Esimese generatsiooni telefon (n-ö iPhone 2G) jõudis müüki ka Euroopas, aga ainult valitud riikides (Inglismaal, Prantsusmaal ja Saksamaal 2007. aasta novembris ning Iirimaal ja Austrias 2008. aasta kevadel). iPhone 3G on teise generatsiooni telefon, mis tuli müüki 11. juulil 2008. aastal ja toetab 3G andmesidet ning A-GPS ülemaailmset asukohamääramise süsteemi.

iPhone 3GS on Apple’i kolmanda generatsiooni nutitelefon, mis tuli müüki 19. juunil 2009. iPhone 3GS on oma eelkäijatega võrreldes kiirema protsessoriga, parema kaameraga (3 megapikslit, video lindistamise võimalus) ja häälkäskluste toega.

iPhone 4 tuli 5 riigis müüki 24. juunil 2010. Sellel on 2 kaamerat, mis võimaldab pidada videokõnesid ja videokonverentse FaceTime tarkvaraga.

Iphone telefonide müügiga tegeleb Eestis EMT.

3 thoughts on “Uut IPhone 4S telefoni on tabanud müügiedu”

Kommenteerimine on suletud.