iPad Air jõudis täna IM Arvutid müügisalongidesse müüki

iPad_Air

Täna algas üle maailma Apple’i tahvelarvuti iPad uue mudeli müük. Ka Eestis on iPad Air juba tänasest saadaval iDeal ja IM Arvutid müügisalongides.
“Eesti Apple’i-fänne rõõmustab kindlasti see, et sel korral ei tule neil pikalt oodata ja poolteist nädalat peale uue iPadi väljakuulutamist saab seda juba meie poodides käega katsuda,” ütles Apple’i toodete müügiga tegeleva firma IM Arvutid AS tegevjuht Jaanus Treilmann.

Uus iPad Air on 20% õhem ja 28% kergem kui eelmine, neljanda põlvkonna mudel. iPad Air on eelkäijast ka võimsam, kasutades Apple’i uut 64-bitist A7 kiipi, mis võimaldab vaatamata vähenenud mõõtmetele jätkuvalt 10-tunnist aku kestvust.

Koos uute tahvelarvutite turuletoomisega teeb Apple kõigi iPadi kasutajate jaoks tasuta kättesaadavaks ka iWork kontorirakenduste ja iLife multimeediarakenduste paketid.

Uute tahvelarvutite hinnad algava 489 eurost (iPad Air WiFi 16GB mudel). Mobiilse andmeside võimalusega iPad Airi hinnad algavad 609 eurost (16GB mudel). Värvivalikusse kuuluvad hõbedane ja kosmosehall.

iPad Air mudelivalik ja hinnad: http://imarvutid.ee/et/shop/kat/iPad