Lennuliiklusteeninduse AS ootab noori kandideerima lennujuhtideks

Lennuliiklusteeninduse ASLennuliiklusteeninduse AS alustas täna üleriiklikku värbamiskampaaniat, millega kutsub noori kandideerima lennujuhtideks. Kandidaadilt oodatakse vähemalt keskharidust ning head eesti ja inglise keele oskust. Valituks osutunud asuvad vastutusrikkal ja põneval lennundusvaldkonna ametikohal töötamiseks välja õppima Soome, töökoht on aga tagatud Lennuliiklusteeninduse ASis.

Lennujuht kontrollib tuhandete inimeste turvalist õhkutõusmist ja maandumist ning jälgib valvsalt õhuruumi. Nad vastutavad selle eest, et lennukid liiguvad sõiduplaanide kohaselt ja turvaliselt.

Lennuliiklusteeninduse osakonna juhi Üllar Salumäe sõnul kardetakse vahel, et kandideerijatelt oodatakse eelnevat eriväljaõpet ning jäetakse seetõttu CV saatmata. „Tegelikkuses õpetame oma töötajad välja ise, koostöös meie Soome partneriga. Ootame inimeselt head pealehakkamist, meeskonnatööoskust ning inglise ja eesti keele valdamist. Lennujuhi töö on vastutusrikas, kuid huvitav ja väljakutseid pakkuv. Meil on tore nooruslik meeskond, kes hommikuti tulevad tööle nägu naerul,“ rääkis ta.

Väljavalitud saadetakse sügisel neljaks kuni üheksaks kuuks lennujuhtide väljaõppele Soome Vantaassesse.

Huvitatutel palume saata oma CV www.lennujuht.ee kaudu hiljemalt 14.06.2015. Kokku valib Lennuliiklusteeninduse AS oma meeskonda kuus uut lennujuhti.

Lennuliiklusteeninduse Aktsiaselts on Eesti Vabariigi Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi haldusalasse kuuluv, kaasaegne ja dünaamiliselt arenev äriühing. Meie põhifunktsioonideks on rahvusvahelistele standarditele vastava kvaliteetse ja paindlikult kliendi vajadusi arvestava lennuliiklusteenuse osutamine ning lennuohutuse tagamine Eesti õhuruumis. Ettevõtte aktsiate ainuomanikuks on Eesti Vabariik.
10 thoughts on “Lennuliiklusteeninduse AS ootab noori kandideerima lennujuhtideks”

Kommenteerimine on suletud.