IntoNow – rakendus mis võib muuta tv ajalugu.

IntoNowlogoKui tuttavad teie jaoks on sellised rakendused nagu Shazam ja SoundHound? Juhul kui te nendest midagi ei tea siis olete paljust ilma jäänud. Tegemist on süsteemiga mis töötab teil rakendusena telefonis ja lindistab teid ümbritsevat muusikat. Pärast kiiret muusika lindistamist saadetakse helinäidis turvaliselt pilve ja tuvastatakse teile kiirelt vastus. Pärast vastuse saamist antakse teile ka võimalus antud lugu soetada teie jaoks mugavalt interneti poest.

Mis nüüd siis muutunud on? On võetud sama lihtne süsteem ja viidud see uuele tasemele. Nüüd on kõigil võimalus TV sarja vaadates samamoodi tänu tasuta IntowNow rakendusele kindlaks teha millise TV seriaali osaga on tegemist.

IntoNowrakendusIntoNow lindistamine IntoNow sõprade vaatamine

Intonow puhul on tegemist firmaga tootega millega soovitakse inimesi kaasata jagama oma telekavaatamise armastust. Tänu edukale SoundPrint platvormi kasutamisele leiab IntoNow rakendus koheselt teile õige vastuse. Lihtsaks on tehtud info vahetamine ja jagamine läbi Facebooki ja Twitteri.

IntoNow on mängureeglite muutja. See muudab telekavaatamise jälle huviavaks, sotsiaalseks ja lõbusaks. Vajuta oma telefoni rakenduses ainult rohelist nuppu ja lase IntoNow rakendusel teha kindlaks millist saadet sa antud aja hetkel vaatad lisaks kuvades seostatud infot. Koheselt kuvatakse ka  Facebooki ja Twitteri info sõpradele jagamise link.

Läbi rakenduse on kergesti nähtavad millised on sinu sõprade ja tuttavate lemmik saated. Lisaks saate vaadata kui kaugele sinu sõber saate osade seas jõudnud on. Rakendust saadab teateid teile juhul kui mõni teie sõber on vaatamas sama saadet teisega samaaegselt.

Rakenduse kasutamiseks on vajalik IPhone/IPad seadme omamine. Töötamiseks on vajalik Wifi või 3G internetiühendust. Rakendust on tasuta kättesaadav Apple App Store`st seega miks mitte ise näppud külge panna.