Firefox 3 Beta 5 on sigakiire!

Firefox 3

Uus Firefoxi beta versioon on kiirem kui kunagi varem ning tutvustab ridamisi uusi võimalusi. Safari on küll kiirem, kuid kui lisada fakt et Firefoxis on metsikult lisavidinaid ja teemasid võib päris julgelt väita et Firefox 3 on uuendus mis kindlustab parima brauseri tiitli taas Firefoxile. Alla saab tirida uut Firefoxi siit.

11 thoughts on “Firefox 3 Beta 5 on sigakiire!”

 1. sigakiire muidugi, sest pooled add-on’id ei tööta temaga (korralikult, vähemalt Mac’il mitte) 🙂

  sealhulgas ka AdBlock Plus, ja vat see on juba halb…

 2. Aga isegi siis kui sa need kõik adonnid tööle saad, on ta ikka kiirem kui vana versioon 😉

 3. Mulle uus Firefox ei meeldi. Kasutasin eelmist betat päris pikalt ja lõpuks lasin maha ja kasutasin FF 2 edasi. Addonite puudumine ei häirinudki, vaid kasutamismugavus on selgelt allamäge läinud minu arust. FF2 omaga ära harjunud ja ei taha mitte nähagi selliseid tobedusi nagu FF3’s on tehtud. Eriti vihale ajab download boxis clear nupu puudumine, mis FF2’s oli olemas. Juba ainuüksi selle nupu puudumise pärast ma ei hakka seda kasutama.

 4. [quote comment=”197″]Mulle uus Firefox ei meeldi. Kasutasin eelmist betat päris pikalt ja lõpuks lasin maha ja kasutasin FF 2 edasi. Addonite puudumine ei häirinudki, vaid kasutamismugavus on selgelt allamäge läinud minu arust. FF2 omaga ära harjunud ja ei taha mitte nähagi selliseid tobedusi nagu FF3’s on tehtud. Eriti vihale ajab download boxis clear nupu puudumine, mis FF2’s oli olemas. Juba ainuüksi selle nupu puudumise pärast ma ei hakka seda kasutama.[/quote]
  Aga parem klikk download aknas ja clear list teeb sama töö ära 😉

 5. [quote post=”203″]Safari on küll kiirem[/quote]
  Adblock Plus 0.7.5.4 töötab kenasti uue tulirebasega, Eesti keele pakk on saanud miski täienduse, mis küll veel ei tööta, kuid paistab et liikumine toimub selles suunas.

  ZDNet’its oli browserite test mac platvormil ja seal oli tulirebane safarist kiirem, tegin ise oma masinal kahel erineval op süsteemil sama testi ja ka seal sai uus tulirebane parimad punktid. Tegemist on küll vaid java testiga, kuid loodetavasti annab võrdluse.

 6. [quote comment=”198″][quote comment=”197″]Mulle uus Firefox ei meeldi. Kasutasin eelmist betat päris pikalt ja lõpuks lasin maha ja kasutasin FF 2 edasi. Addonite puudumine ei häirinudki, vaid kasutamismugavus on selgelt allamäge läinud minu arust. FF2 omaga ära harjunud ja ei taha mitte nähagi selliseid tobedusi nagu FF3’s on tehtud. Eriti vihale ajab download boxis clear nupu puudumine, mis FF2’s oli olemas. Juba ainuüksi selle nupu puudumise pärast ma ei hakka seda kasutama.[/quote]
  Aga parem klikk download aknas ja clear list teeb sama töö ära ;)[/quote]

  Ei, ei taha mingit paremat klikki. Clear nupp oli asjalik ja kui seda tagasi ei tule on väga kahju. Samas FF2 ajab asja samuti väga hästi ära.

 7. clear nupp olemas ju ja võid ju panna, et ei jätaks neid meelde, siis pole ka vaja kleerida midagi.

Kommenteerimine on suletud.