HTC populaarsesse One-seeriasse lisandub uus mudel HTC One SV

Uuel HTC One SV mudelil on ülikiire 4G LTE-tehnoloogia, suurepärane kaamera, stuudiokvaliteediga heli ning HTC-le iseloomulik stiilne disain.

 “HTC One SV on esimene pääsuke, mis kuulutab nutitelefonide võimekuse ja välkkiire mobiilse internetiühenduse uut taset,” ütles HTC korporatsiooni peadirektor Peter Chou. “Oleme rõõmsad, et saame kaasa aidata ülemaailmsele 4G LTE-võrkude levikule oma mudelitega, mis lubavad meie klientidel nautida kiiremat ja sujuvamat veebilehitsemist, video-voogedastust ja internetiraadio kuulamist kui kunagi varem.”

httpv://www.youtube.com/watch?v=aeRuYoPASvs

HTC One SV on kahetuumalise 1,2 GHz Qualcomm Snapdragon S4 protsessoriga võimas nutitelefon, mis on polükarbonaadist vastupidava ja tugeva korpusega ning 4,3-tollise puutetundliku LCD-2 ekraaniga.  Integreeritud Dropbox ja SkyDrive koos Micro SD kaardi pesaga kasvatab telefoni sisemälumahu kuni 32 gigabaidini kaardi kohta ning tagab piisava mälumahu kõigile vajalikele dokumentidele, piltidele ja rakendustele. Tänu uusimale NFC-tehnoloogiale ja Android Beamile saab kasutaja oma faile vaid ühe näpuliigutusega teiste NFC-ühilduvusega seadmetega jagada.

HTC One SV on sarnaselt ülejäänud One-seeriale varustatud suurepärase kaameraga, lisaks 5-megapikslisele Panoramic f/2.0 taustvalgustusega põhikaamerale (1080p HD-videosalvetusega) on One SV’l ka 1,6-megapiksline esiküljekaamera, millel on taustvalgustus ja f/2.2 objektiiv.