Samsung Galaxy Camera on tõeline leid nutitelefoni sõpradele

Samsung toob detsembri keskel Eestis müügile Samsung Galaxy Camera. Galaxy Camera on Androidi operatsioonisüsteemil töötav seade, mis võimaldab seni levinud mobiiltelefoni ja selle kaameraga võrreldes täiesti uut tüüpi eneseväljendust ja pildistamisvõimalusi.Üliereda 16-megapikslise BSI CMOS-sensori ja 21× optilise suumiga saavad kasutajad teha, nautida, redigeerida ja jagada väga kvaliteetseid fotosid, mida saab kaameras Wi-Fi- või 3G-võrgu abil igal ajal ning igal pool teistega jagada.

Funktsioonid, nagu nutikad profirežiimid võimaldavad kasutajatel teha profitasemel pilte ja videoid. Koos kaamera uusima Android 4.1 platvormiga (Jelly Bean) saavad kasutajad alla laadida samasuguseid loovaid fotorakendusi nagu nutitelefonigi puhul.

httpv://www.youtube.com/watch?v=0SYMXxTNbUc

Kõiki neid võimalusi saab nautida 4,8-tolliselt üliselgelt HD-puuteekraanilt, mis võimaldab kasutajatel oma peopesast vaevata pilte teha ja neid kohendada. Veelgi suurema mobiilsuse tagamiseks on Galaxy Cameral ka hääljuhtimise võimalus, selle abil saab kasutaja häälkäsklustega juhtida funktsioone nagu suumimine ja pildistamine.

„Samsung Galaxy Camera teeb eriliseks selle mobiilsus. Kaameraga saab pildi üles riputada või saata sõbrale, ükskõik kus ka parasjagu ei viibiks,” kommenteerib hinnatud seltskonnafotograaf Ardo Kaljuvee. „Fotot saab enne kaameras töödelda ja kui soovin foto otse kas kliendile saata või oma Facebooki kontole lisada, siis arvutisse tõmbamise vajadus sisuliselt puudub,” jätkab Kaljuvee. „Galaxy kaamera eeliseks ongi pildi tegemise kiirus nö algusest lõpuni – teen pildi, töötlen ja laen üles ja seda kõike ühest kohast. Kaameraga on võimalik ülesvõetud fotol teha üksikuid kohti ka heledamaks või tumedamaks, mitte ainult valida erinevate efektide vahel. Sellega on võimalik lisada ka raame ja lõigata pilte sobivasse suurusesse. Samuti meeldib mulle selle kaamera juures see, et võin võtta selle kätte vabal hetkel, käia sellega internetis kasvõi keset metsa, vaadata Facebooki või otsida midagi Google otsingumootorist – ühesõnaga võimaldab see teha kõike seda, mida siiani digikaameralt nagu oodata ei osanudki,” märgib ta.

Esimesed Samsung Galaxy Camera omanikud saavad endale 50GB Dropbox hoiustusruumi. See tähendab, et kasutajad saavad internetiühenduse olemasolul koheselt pildid ja videod sünkroniseerida või salvestada otse oma Dropbox kausta.

Samsung Galaxy Camera on müügil hetkel vaid EMT poodides ja selle saab koos interneti paketiga kätte ühe euro eest. Toote täishind 529 eurot.