HP uuenduslik puuteekraaniga hübriidarvuti HP ENVY x2

HP ENVY x2 on võimas üliõhuke hübriid, milles on ühendatud kahe seadme eelised – seda saab kasutada nii sülearvuti kui ka tahvelarvutina.

httpv://www.youtube.com/watch?v=zpjA0MbqKak

 

HP ENVY x2 lahendab küsimuse “Kas võtta kaasa sülearvuti või tahvelarvuti?” Sülearvuti võimsus ja tahvelarvuti pakutav liikumisvabadus on nüüd ühendatud ühes stiilses ülikerges seadmes. Sülearvuti HP ENVY x2 muutub tahvelarvutiks kui eemaldada seadme nähtamatu magnetühenduse abil kinnitatud ekraan klaviatuurist.

HP ENVY x2 on voolujoonelise alumiiniumkorpuse ja innovatiivsete magnethingedega, mis suunavad tahvli täpselt paika. Seade kaalub sülearvutina 1,4 kg ning tahvelarvuti kujul vaid 0,71 kg. Uue HP ENVY x2 selgel 29,4 cm (11,6”) diagonaaliga HD-puuteekraanil saab suhelda otse Windows 8 optimeeritud puuteliidese kaudu. Ülilai vaatenurk ning hele 400-nitine In-Plane Switching (IPS) ekraan tagavad suurepärase vaatamiselamuse nii sise- kui välitingimustes. Esikülje HD-veebikaamera ja tagakülje 8-megapiksline kaamera võimaldavad salvestada kõrgkvaliteetseid fotosid ja videot.

 

HP ENVY x2 sülearvuti ja tahvelarvuti hübriid on üks HP esimestest Microsoft® Windows® 8 operatsioonisüsteemiga toodetest ning 2012. aasta lõpus on plaanis esitleda veelgi uusi süle-, laua- ja tahvelarvuteid.