Share
HTC tutvustab uut telefoni Desire X

HTC tutvustab uut telefoni Desire X

Uus Desire X on suurepärase kaamera, heli, kiiruse ja jõudlusega nutitelefon, mis on samas ka taskukohase hinnaga.
HTC Desire X on varustatud Beats Audio ja kahetuumalise 1GHz QualcommSnapdragon S4 protsessoriga. Desire X nutitelefon töötab kõige uuema Androidi operatsioonisüsteemiga 4.0 ehk Ice Cream Sandwich ning HTC Sense kasutajaliidesega.

Uut HTC nutitelefoni iseloomustab kaunis ja õhuke disain ning kompaktsus. Desire X telefonil on 4-tolline LCD WVGA ekraan ning isegi eredas päikesevalguses kristallselge ja kirgas pilt.


Nutitelefoni 5-megapiksline kaamera teeb suurepäraseid pilte ka kehvades valgustingimustes tänu ImageChip’ile, f/2.0, 28mm lainurkläätsele, BSI sensorile, HDR tööreziimile ja automaatselt reguleeritavale vägule. Samuti ei ole tarvis valida enam video või pildi vahel – tänu VideoPic’ile on võimalik Desire X nutitelefoniga teha samaaegselt nii pilti kui ka videot. Uus HTC nutitelefon suudab tänu Always Focus autofookusele ja superkiirele käivitamisele (vaid 1 sekund) salvestada kõik olulised hetked,
Desire X’ga on vaid ühe puudutusega võimalik jagada pilte, videosid või faile oma pere ja sõpradega ning Dropbox pakub lisaks ka kaks aastat tasuta mahtu 25GB *.
* Tasuta Dropbox 25GB maht on saadaval neile, kes registreeruvad enne 2013.aasta lõppu