HP tutvustab uusi lahendusi ettevõtetele

HP esitles uusi ning võimsaid tooteid ettevõtetele, mis on energiasäästlikud ja turvalised ning vastavad nii tagasihoidliku kui ka nõudliku kliendi vajadustele.

Nende toodete hulgas on:

  • Võimas HP t410 All-in- One (AiO) Smart Zero Client uue ja innovatiivse one-wire Power over Ethernet (PoE) tehnoloogiaga
  • HP RP7 all-in-one süsteem, mis ühendab endas elegantse disaini ja sooritusvõime, mille peale võib kindel olla. Lahendus on mõeldud poodidele, alates  näiteks moe- ja elektroonikapoodidest kuni kaubamajade, hotellide ja restoranideni.
  • HP L6015tm ja HP L6017tm Retail Touch Monitor ja HP L6010 non-touch Retail Monitor
  • Uued kõrgete tehniliste näitajatega HP Z220 Workstationid ja HP EliteBook Mobile Workstationid

HP Z220 Workstation tööjaamad pakuvad uut tehnoloogiat, et parandada süsteemi toimivust ning säästa energiat. Tööjaamad on abiks spetsialistidele igas valdkonnas, kus tavaline personaalarvuti jääb hätta, näiteks projekteerimisel, hoonete konstrueerimisel ja videote toimetamisel. HP Z220 on saadaval kas siis minitorni (CMT) kujul või siis väga  kompaktsel SSF (small form factor) kujul.

HP kõige võimsam mobiilne tööjaam, HP EliteBook 8770w pakub kõrgekvaliteedilist professionaalset graafikat ning äärmiselt suurt jõudlust. EliteBook 8770w tööjaamal on 17,3 tolline ekraan ning seade ise on paindlik ja kaasaskantav. HP EliteBook 8570w kätkeb endas kõrgekvaliteedilist professionaalset graafikat, võimsat töötluse jõudu ning 15,6 tollist kuvarit. HP kõige reisisõbralikum mobiilne  tööjaam, HP EliteBook 8470w sisaldab tööjaama kaliibriga graafikat ning võimsat töötluse potentsiaali, mis on muudetud optimaalseks 14 tollise kuvariga. HP EliteBook mobiilsed tööjaamad sobivad ideaalselt finantsturgude töötajaile, inseneridele, projekteerijatele, samuti loomeinimestele, kes on seotud videote toimetamisega ja järeltoimetamisega.

Puutetundlik HP RP7 kõik-ühes võimas süsteem annab klienditeenindajatele kõikjal stiilse lahenduse. HP RP7 süsteem on sobilik nii kaubamajadesse kui ka tipprestoranidesse ja hotellidesse – tegu on ideaalse lahendusega kaubandus- ja majutusasutustele. Süsteem on kergesti mugandatav iga teenindusasutuse jaoks, kas siis püstalusega või ilma ning teda võib paigutada isegi müügipunkti laua peale.

HP RP7l on valikus 15 tolline või 17 tolline puutetundlik ekraan, mis on vee- ja tolmukindel. Klienditeenindajad võivad lisada valikulise magnetriba lugeja, veebikaamera, sõrmejälgede lugeja ning kaherealise või 10 tollise kuvari.

Uued 15 ja 17 tollised HP L6015tm ja L6017tm Retail Touch Monitor kuvarid pakuvad kasutajale paindlikku navigeerimist ja interaktiivsust. HP L6010 pakub aga 10tollist kuvarit, mida saab suurepäraselt kasutada kohtades, kus on ruumi vähe.

HP t410 AiO Smart Zero Client on mõeldud kasutamiseks laialdastel tegevusaladel, kaasa arvatud haridus, tervishoid ja jaeettevõtted. HP t410 AiO’s on ühendatud 18,5 tolline kuvar ja kõrgete tehniliste näitajatega smart zero klient. Seade on ruumisäästlik ja ei vaja mingit välist energiaallikat, kuna ta saab toidet Etherneti kaudu.

HP t410 AiO võib uuesti programmeerida käigu pealt, automaattehnoloogia rakendub otsekohe ning võimaldab otsib eksisteerivaid  virtuaalkeskkondi, olgu see siis Citrix, Microsoft või VMware keskkonnad. See võimaldab firmadel, kellel on terve rida erinevaid infrastruktuure, kasutada HP t410 AiO läbi kõikide nende lahenduste.

HP t410 AiO pakub ka rikkalikku multimeedia elamust, kasutades innovaatilist system-on-chip disaini. See on varustatud ka energiasäästliku ARM® protsessortehnikaga koos integreeritud Digital Signage protsessoriga.