HP tutvustab Tallinnas uusi IT-lahendusi

Tallinn, 19. september  2011. Rahvusvaheline IT-lahenduste pakkuja Hewlett-Packard korraldab koos Microsofti ja Inteliga Tallinnas IT-konverentsi, et tutvustada HP uusi Converged Infrastructure lahendusi serverite, andmevarunduse, tarkvara ja võrguteenuste integreerimiseks.

“Converged Infrastructure võimaldab ettevõtetel vähendada oma IT-kulusid märkimisväärselt ning tegutseda efektiivsemalt, kuna kõik vajalikud lahendused tulevad ühelt teenusepakkujalt,” ütles HP mitme protsessoriga serverite EMEA turundusjuht John Stewardson. “Konverentsil esitleme ettevõtete juhtidele ning IT-ekspertidele HP uusimaid lahendusi, mis sisaldavad nii riistvara ja tarkvara kui ka virtualiseerimis-, pilvandmetöötlus- ning uue põlvkonna rakendusteenuseid.”

HP esitleb HP VirtualSystemi, HP CloudSystemi ja HP AppSystemsi uusi võimalusi, mis aitavad klientidel optimeerida oma IT-taristut. Üritusel räägitakse ka sellest, kuidas HP edasiarendatud varundussüsteemid ja uued teenused lubavad klientidel paindlikult muuta varundusmahte vastavalt muutunud vajadustele ning suurendada samas energiasäästlikkust.

Converged Infrastructure Touri üks kaaskorraldaja, globaalne tarkvaraliider Microsoft esitleb viimaseid virtualiseerimis- ja pilvandmetöötluse lahendusi. “Tänases maailmas peavad IT-süsteemid olema võimelised kohanduma kiiresti muutuvate äriliste vajadustega,” ütles Microsoft Corporationi EMEA piirkondlike algatuste turundusjuht Urs Renggli. “HP on meie koostööpartner virtualiseerimise ja pilvepõhiste teenuste arendamisel, mis viivad IT-lahendused uuele tasemele.”

Teine tuuri kaaskorraldaja tehnoloogiaettevõte Intel tutvustab uut serveriprotsessorite perekonda, mis suurendab hüppeliselt seadmete jõudlust, efektiivsust ja turvalisust. Uued protsessorid aitavad ettevõtetel sõltumata suurusest vähendada oma IT-süsteemide käigushoidmise kulusid.

Prof. Jaak Vilo Tartu Ülikoolist räägib juhtumiuuringust “Eesti teadus HPC ja pilve-ajastu künnisel”, tuntud reisimees Tiit Pruuli annab aga päeva viimases ettekandes praktilisi näpunäiteid ümbermaailmareisi korraldamiseks.

Kõiki Balti riike väisav tuur on Tallinnas 27. septembril, mil kell 8.30 algab Tallink Spa & Conference Hotel’is (Sadama 11a) HP seminar „Converged Infrastructure”.

Lisainfo veebilehelt http://hpinvitation.soundest.eu/ee/vorm

HP

HP loob uusi võimalusi tehnoloogia kasutamiseks, millel on oluline mõju inimestele, ettevõtetele, riikidele ja ühiskonnale tervikuna. HP on maailma suurim tehnoloogiaettevõte, kelle tootevalikusse kuuluvad printimisseadmed, arvutid, tarkvara ning IT infrastruktuur klientide vajaduste lahendamiseks. Lisainfot ettevõtte kohta (NYSE: HPQ) saab veebilehelt http://www.hp.com/