HP Pavilion g7

HP tutvustab Pavilion arvutitel uut Mosaic disaini

HP Pavilion g7
HP Pavilion g7b

HP tõi turule uued Pavilion g- ja dv-seeria arvutid, mis üllatavad kasutajat täiendatud omaduste ja uudse ning stiilse Mosaic disainiga.

Uus Mosaic disain on põnev ja elegantne ning kannab endas ka äratuntavaid ning Pavilion arvutitele omaseid jooni. Uue disaini puhul on olulised materjalid, kogemus, seadme kasutusmugavus ja kasutusvõimalused ning muidugi välimus (materials, usability, sensor appeal and experience). Mosaic disaini iseloomustavad lisaks ka rikkalikud värvid ja elegantne ning eesmärgipärane kuju.

HP Pavilion g-seeria sülearvutid – lihtsad ja stiilsed

HP Pavilion g6 ja g7 arvuteid iseloomustavad kumerad nurgad, mugavus ja stiil. Uued Pavilion g-seeria arvutid tulevad säravates ning sügavates toonides – HP g6 ja g7 on saadaval mustas, sinises ja punases värvuses. Pavilion g-seeria muudavad huvitavaks ja omanäoliseks delikaatsed detailid, mis täiustavad uut disaini ning lisavad stiilsust. HP uued sülearvutid pakuvad kasutajale igapäevasteks toiminguteks mugavust ja usaldusväärsust. Lisaks on HP Pavilion g-seeria varustatud integreeritud HP veebikaameraga, Dolby Advanced Audio’ga, Altec Lansing kõlaritega ja USB 3.0’ga.

HP Pavilion dv-seeria sülearvutid – võimsad ja elegantsed

HP Pavilion dv6 ja dv7 sülearvutid on samuti kumerate servade ning stiilse ja silmapaistva disainiga, kuid erinevalt HP g-seeriast on dv-seeria arvutid saadaval vaid mustas toonis. Dv6 ja dv7 tume toon ning maitsekas „harjatud“ alumiinium viimistlus lisab elegantsi ja täiustab seadme disaini. HP Pavilion dv-seeria on varustatud Beats Audio tehnoloogiaga ja tänu neljale sisemisele kõlarile suudavad dv-seeria arvutid pakkuda kasutajale suurepärast helikogemust.

HP Pavilion dv6
HP Pavilion dv6

Nii g-seeria kui ka dv-seeria on mõlemad varustatud HP CoolSense tehnoloogiaga ja aitavad kasutada arvutit madalama temperatuuriga isegi nõudlikumaid programme kasutades. Mõlemal seerial on ka HP ProtectSmart, mis kaitseb kasutaja kõvaketast. HP dv-seeria arvuteid kaitseb võõraste sissetungijate eest ka HP SimplePass, mis nõuab erinevatesse kasutajaprofiilidesse sisenedes kasutajalt identifitseerimist läbi sõrmejälje.