IM Arvutid avab juba teise uue kontseptsiooniga iDeal poe Eestis

Eestis avatakse juba teine uue kontseptsiooniga Apple’i esindussalong iDeal asukohaga Narva mnt 7.

See professionaalsetele kasutajatele mõeldud pood asub linna südames Viru keskuse ja Foorumi kaubamaja vahetus läheduses. Uus iDeal esinduspood pakub ka kõige nõudlikumale kasutajale suurepärase võimaluse olla osa Apple’i maailmast, kogeda poe uuenduslikku vormi ja sisu. Poes on tööl kolme-liikmeline ekspertide tiim, kes pakub iga päev kõigile külastajatele Apple’i suurepäraseid teenuseid ja tooteid, mis on tuntud üle kogu maailma.

“Uus Apple Premium Reseller v2.0 kontseptsioon on detailideni läbimõeldud esinduspoe lahendus, mis on kasutusel vaid valitud Apple’i esindustes üle maailma. Soovime pakkuda kõrgetele Apple’i nõudmistele vastavates esindussalongides uusimaid Apple’i tooteid ning olla ametliku Apple’i hoolduspartnerina Eestis suurepäraseks teenusepakkujaks,” rääkis IM Arvutid AS-i tegevjuht Jaanus Treilmann.

Avamispäeval 17. märtsil, on iDeal poes kõigil külastajatel võimalus osa saada iPad bändi Padman suurepärasest esinemisest, haaravatest töötubadest ning teistest Apple’i pakkumistest. Eksklusiivseid kingitusi jagub esimesele 100-le külastajale ning kell 18:00 loositakse välja 3 iPod Shuffle’it. Rohkem infot päevakava ja loosimise kohta leiab IM Arvutid kodulehelt või Facebookist.

Ajakava:
11:00 poe avamine: esimesele 100 külastajale eksklusiivne kingitus, esimesele 500 külastajale tervituseks värske õunamahl 12:00 Padman’i lühikontsert 13:00 iPad’i töötuba – valmib moejoonis 14:00 IM Arvutid ekspert tutvustab iCloud’i ja selle võimalusi 15:00 Padman’i lühikontsert 16:00 iPad’i töötuba – valmib karikatuur 17:00 IM Arvutid ekspert õpetab, kuidas Apertures saavad ilusatest fotodest imeilusad 18:00 Suur loos – välja loositakse 3 iPod Shuffle’it

 

IM Arvutid AS on Apple’i ametlik hoolduspartner ning suurim ja kogenuim Apple’i edasimüüja Eestis. Ettevõte tegutseb alates aastast 1993, omades hetkel kokku 11 Apple’i kauplust, nendest 4 Tallinnas, 1 Tartus, 2 Riias, 1 Vilniuses ja tütarettevõtet 4 kauplusega Soomes. IM Arvutid 2011. aasta müügikäive oli 7,4 miljonit eurot.