HP klaasist disainiga sülearvuti ENVY 14 Spectre

HP ENVY 14 Spectre Ultrabook on mõeldud kasutajale, kes ootab midagi uut ja ebatavalist. ENVY 14 disain eristub teistest sülearvutitest uudse klaasikasutusega, mis muudab Spectre välimuse elegantseks ning müstiliseks ja tõstab sülearvutite disaini uuele tasemele. 

httpv://www.youtube.com/watch?v=2IgSno-n46o

ENVY 14 Spectre sülearvuti puhul kasutatud klaas on kergekaaluline ja kriimustuskindel ning laiemat tunnustust saanud kui nutitelefonide ekraani materjal. Spectre puhul on kasutatud kõnealust klaasi nii kaanel, ekraanil, HP ImagePad’il ja peopesa toel (palmrest).

Samas ei ole uus sülearvuti vaid pelgalt ilusa välimusega – ENVY 14 Spectre on ühtlasi ka võimas ning mugav sülearvuti, mis rahuldab ka kõige nõudlikuma kasutaja vajadused. Uus sülearvuti on üliõhuke – kõigest 20 mm ning kaalub vaid 1,8 kilogrammi. Sülearvutil on uusimad Intel Core protsessorid, mis on varustatud Intel Rapid Start tehnoloogiaga, 128 GB SSD mälu ja 9 tundi aku eluiga. HP ENVY 14 Spectre’ga ei ole vaja väliseid pordilukke – sülearvutil on rida sisend- ja väljundvalikuid. Näiteks Gigabit Ethernet, USB 3.0, HDMI ja Mini Displayport. Lisaks saab HP ImagePad’iga ka mitme sõrmega navigeerida täpselt ning osavalt ja HP TrueVision HD veebikaamera pakub selgemat ja teravamat pilti.

Sülearvutil on 14-tolline ekraan, mis mahub 13.3-tollisesse keresse tänu viimastele arengutele tehnoloogias ning disainis – kõlab küll uskumatult, kuid tulemus näeb igati suurepärane välja. Kasutajal on võimalik kogu sisu näha enneolematul HP Radiance HD ekraanil, mis pakub kõrgemat resolutsiooni, rikkalikumaid ning eredamaid värve ja laiemat vaatenurka kui traditsionaalne sülearvuti ekraan.

Arvuti on muutunud ajaga ka targemaks – intelligentne HP Radiance Backlit klaviatuur, mille iga klahvi all on eraldi LED valgusti, läheb põlema kui inimene arvutile läheneb ning tuled kustuvad kui kasutaja eemaldub.

ENVY 14 Spectre sülearvutis on olemas Beats Audio helisüsteem ning arvuti esiküljel asetsev kõlarisüsteem pakub puhast ja võimast heli. Spectre alumiinium analoog helinupp annab sülearvutile huvitava retro efekti ning väljaspool asetsev on/off nupp võimaldab kasutajal kontrollida helitugevust ka siis kui sülearvuti kaas on kinni.

HP ENVY 14 Spectre pakub kasutajale veel Adobe Photoshop täielikku versiooni ja Premiere Element’i ning kaheks aastaks eelinstalleeritud Nortorn Internet Security viirusetõrjeprogrammi.