HP esitles uusi LaserJet värviprintereid ettevõtetele

Uued HP LaserJet värviprinterid on mõeldud ennekõike väikestele ning keskmisega suurusega ettevõtetele, kellel on vaja kontoris printida professionaalse kvaliteediga esinduslikke värvilisi dokumente ja teisi materjale.

HP LaserJet Pro 300/400 värviprinterite kollektsiooni kuulub:

—  HP LaserJet Pro 300 M351 värviprinter, mis on mõeldud nii väikestele kui ka keskmise suurusega ettevõtetele, kuid sobib suurepäraselt ka kodukasutajale

—  HP LaserJet Pro 400 M451 värviprinter, mis  on mõeldud ennekõike ettevõtetele, kelle jaoks on oluline, et printimine toimuks kiirelt, kuid säiliks ka esmaklassiline kvaliteet

 

Pildil: M451 (Allikas: HPIPG)

 

HP LaserJet Pro 300/400 multifunktsionaalsete värviprinterite seeria sisaldab kahte 3,5-tollise puutetundliku ekraaniga printerit:

—   HP LaserJet Pro 300 multifunktsionaalne värviprinter M375 – produktiivne printer, mis prindib, skaneerib, teeb koopiaid ning faksib. HP Laserjet Pro 300 multifunktsionaalne värviprinter M375 pakub ettevõtetele kõikvõimalike dokumentide ning materjalide printimisel professionaalset kvaliteeti.

—  HP LaserJet Pro 400 multifunktsionaalne värviprinter M475 on sama võimekas, kuid kõrgema printimiskiirusega ning suudab printida sama ajaga rohkem. Lisaks on HP Laserjet Pro 400 multifunktsionaalse värviprinteriga M475 võimalik printida automaatselt kahepoolselt ning HP Web Jetadmin  pakub võimalust hallata printimist kontoris proaktiivselt.

 

Pildil: M475 (Allikas: HP IPG)

 

HP LaserJet Pro 400 multifunktsionaalses värviprinteris M475 on olemas kõik olulised funktsioonid: kiirus, kõrge kvaliteet, skaneerimine, koopiate tegemine ja faksimine. HP LaserJet Pro 400 multifunktsionaalne värviprinter M475 on produktiivsem, võimsam ning tänu professionaalsele printimiskvaliteedile on sellega võimalik ka esinduslikud materjalid ise printida ning hoida teenuse tellimise pealt kulusid kokku. Tänu printeri veebiühendusele on võimalik luua oma materjalid ning jagada neid “pilves” (share them in the cloud) ilma arvuti abita.

 

HP LaserJet Pro 400 värviprinter M451 ja HP LaserJet Pro 300/400 seeria multifunktsionaalsed värviprinterid on kõik veebiühendusega printerid, mis toetavad ka erinevaid mobiilse printimise lahendusi nagu näiteks: HP ePrint, HP Wireless Direct ja Apple AirPrint, mis lasevad kasutajal printida põhimõtteliselt ükskõik millisest mobiilsest seadmest ja ükskõik missugusest asukohast. HP LaserJet Pro 300/400 seeria multifunktsionaalsed värviprinterid sisaldavad ka erinevaid spetsiaalselt ettevõtetele mõeldud aplikatsioone, mille abil on võimalik printida otse internetist kasutades selleks printeri puutetundlikku ekraani.