HP 4 uut printerit

image009

HP on vahepeal toonud välja neli uut printerit. Häbi mulle, et ma pole jõudnud neid uudiseid siia edastada. Nüüd siis parandan oma vead ja lisan need teated/uudised. Neist üks on lahe puutetundliku ekraaniga printer kodukasutajale ja kolm printerit äriettevõttetele. Igaljuhul, ma ei piina teid palju vaid asun kohe asja juurde.

HP-lt uus puutetundliku tehnoloogiaga koduprinter

image001

HP uue kodukasutajale mõeldud Photosmart A646 Compact printeriga saab printida fotosid, ilma et oleks vaja arvutit kasutada. HP Photosmart A646 Compactiga saab ilma arvutita lihtsalt vaadata, töödelda ning muuta fotosid, kasutades selleks printeri HP TouchSmart juhtpaneeli ning suurt TouchSmart ekraani.

Seade on ideaalne aktiivsetele pildistajatele, kuna kaasaskantavat ja kompaktset printerit saab kasutada Bluetoothiga mobiiltelefonist fotode printimisel. Lisaks saab HP Photosmart A646 Compactiga printida otse mälukaardilt, PictBridge’iga fotokaameratest või ka USB pulgalt, ilma et peaks printerit arvutiga ühendama.

HP TouchSmart juhtpaneelil oleva klaviatuuriga või elektroonilise pliiatsiga saab lisada fotodele pealkirju; samuti on võimalik näidata pildiseeriaid nii kodus kui ka mujal. Printeriga on kaasas enam kui 300 kujunduselementi, et anda fotoäärtele ja tekstidele omapärasem väljanägemine. Seadmega saab printida fotosid suuruses kuni 13×18 cm, nii äärtega kui ka ilma.

Printida saab ühe puudutusega, seda tänu TouchSmart tehnoloogiale. Printeril on ENERGY STAR märgistus, see kasutab vähem energiat ning aitab vähendada printimise keskkonnamõju. Enam kui 32 protsenti printeri korpusest on valmistatud ümbertöödeldud plastikust. HP Photosmart A646 Compact Printeri hinnanguline jaehind on 149 eurot ning see on Euroopas müügil alates oktoobrist 2009. Lisainfot toote kohta kodulehel.


HP kolm uut laserprinterit ettevõtetele on ressursisäästlikud

HP laiendab LaserJet äriprinterite portfelli kahe uue värvi- ning ühe mustvalge laserprinteriga. Printerite väljatöötamisel pani HP suurt rõhku energia kokkuhoiule ja keskkonnaaspektile.

Kõik kolm printerit on ENERGY STAR® märgistusega ning kasutavad kiirkäivituse (Instant-On) tehnoloogiat, mis piirab printimiskulusid ning keskkonnamõju. HP ENERGY STARi märki kandvad LaserJet printerid kulutavad teisest 10 protsenti vähem energiat. Kiirkäivituse tehnoloogia võimaldab säästa tavapärasega võrreldes 50 protsenti energiat, suutes esimese lehekülje printida juba loetud sekunditega.

HP Colour LaserJet Enterprise CP4525 printer on tehtud tulemusele orienteerunud kliendile, kes vajab võimekat värviprinterit suure hulga kasutajate jaoks.

image010

HP Colour LaserJet Professional CP5225 printeris on võrgufunktsioon, mis hõlbustab printeri jagamist kasutajate vahel. Printeriga saab teha kõrgekvaliteedilisi väljatrükke eri suurustes, alates postkaartidega ning lõpetades posteritega ning printer on ideaalne väikestele töörühmadele mittehallatud printimiskeskkondades. Printer on varustatud võrgufunktsiooni ja automaatse kahepoolse printimisega (dupleks-funktsioon).

image011

HP LaserJet Enterprise P3015 printer on usaldusväärne, kõrge tootlikkusega võrguga ühilduv seade. See on ideaalne valik väikestele tiimidele, kes peavad printima suuri koguseid. Printeril on ka USB 2.0-lt printimise võimekus.

image012

Uutest printeritest kaks aitavad kasutajatel kaitsta ka kriitiliselt olulisi andmeid, seda tänu moodsatele turvaomadustele.

HP lõi ka kaks uut alambrändi, et hõlbustada ettevõtetel neile sobiva riistvara valikut. Väikesed ja keskmise suurusega ettevõtetele on mõeldud ulatuslik valik HP LaserJet Professional printereid, mis tagavad professionaalsed ning hinnateadlikud tulemused. Suuremad organisatsioonid saavad valida HP LaserJet Enterprise portfellist, mille printerid toetavad äritulemusi oma hallatavuse ning laiendusvõimalustega.

HP

HP on maailma suurim tehnoloogiaettevõte. HP pakub printimis- ja personaalarvutitooteid ning IT teenuseid, tarkvara ja lahendusi, mis muudavad tehnoloogiamaailma tarbijaile ja ettevõtetele lihtsamaks. Rohkem teavet HP kohta leiate aadressilt www.hp.com.