Homme saavad keskkonnahoidlikud kontorid kätte auhinnad

large_tresbirds.office.3-537x359Homme saavad järjekordsed keskkonnahoidlikud kontorid kätte Euroopa Rohelise Kontori tunnistused. Lisaks tunnustatakse aasta parimat rohelist kontorit.

Keskkonnahoidlik ehk „roheline“ kontor, mille keskkonnamõju on madal ning kus inimestel on mõnus töötada, on nii maailmas kui Eestis leviv trend. Rohelise Kontori süsteemi on rakendanud mitmed eraettevõtted (näiteks ABB, Ragn-Sells, Starman) ministeeriumid (näiteks rahandus-, majandus- ja kommunikatsiooni- ning haridusministeerium) ning kohalikud omavalitsused (näiteks Harku ja Rae vallavalitsused, Keila linnavalitsus). Rohelise kontori põhimõtteid rakendavate organisatsioonide kogemused näitavad, et lisaks töökeskkonna parandamisele hoiab ressursitõhus kontor kokku ka raha.

14.mail Euroopa Hotellis toimuvad seminaril „Näiteid ja kogemusi Rohelise Kontori süsteemi rakendamisest“ räägitakse muuhulgas ka paberivabast raamatupidamisest ning keskkonnajuhtimise tulevikust. Oma kogemusi Rohelise Kontori süsteemi rakendamisel ning häid näpunäiteid jagavad Kuressaare linnavalitsus, Statistikaamet, Pärnu Loodus- ja Tehnikamaja.

SEI Tallinn on Rohelise Kontori koolitussarju läbi viinud alates 2012-st aastast, koolitatud on ligi 70 organisatsiooni. Koolituse läbinutel on võimalik taotleda Euroopa Rohelise Kontori tunnistus.

Seminari korraldamist toetab Keskkonnainvesteeringute Keskus

6 thoughts on “Homme saavad keskkonnahoidlikud kontorid kätte auhinnad”

Kommenteerimine on suletud.