Tasuta reklaamfilmikoolitus ettevõtjatele

security-camera-system Tallinna Ettevõtlusamet koostöös Tallinna Tehnikaülikooliga kutsub osalema loengusarja Ettevõtlusakadeemia viiendas loengus „Tähelepanu, sind filmitakse!“.
Alustavatele ettevõtjatele ja väikeettevõtete juhtidele suunatud koolituse eesmärk on anda teadmine oma ettevõtet tutvustava videosalvestiste tegemisest.

Loeng toimub 22. mail kell 9.30‒12.45 Tallinna Tehnikaülikoolis (Ehitajate tee 5, ruum U03 302).

Osalemine on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerumine.

Koolituse läbiviija Lektor Terje Talv on kommunikatsioonivaldkonnas tegutsenud kümme aastat, täna töötab ta Tallinna Tehnikaülikooli kommunikatsioonijuhina. Varasemalt on ta juhtinud Eesti Posti kommunikatsiooni, aidanud kaasa Geenivaramu tegemistele, olnud konsultant ja panustanud sotsiaalsete ettevõtete tegevusse vabatahtliku tööga. Terje on lõpetanud Tartu Ülikooli suhtekorralduse eriala ja täiendanud end mitmetel koolitustel nii Eestis kui välismaal.

Ettevõtlusakadeemia on Tallinna Tehnikaülikooli ja Tallinna Ettevõtlusameti koostöös sündinud loengusari, mis pakub alustavatele ettevõtjatele ühekuulise intervalliga veebruarist maikuuni toimuvaid lühikoolitusi. Ettevõtlusakadeemia eesmärk on avardada osalejate silmaringi ja anda oskuseid teenuse disaini, kodulehe loomise, turunduse ja kommunikatsiooni valdkondades.

6 thoughts on “Tasuta reklaamfilmikoolitus ettevõtjatele”

Kommenteerimine on suletud.