Garage48 üritusel loodud veebirakendus Logonator seab ohtu veebidisainerite töökohad

Logo nator

Sel nädalavahetusel Pärnus Garage48 üritusel loodud keskkond Logonator.co pakub algajatele ettevõtetele kiiret ja odavat võimalust genereerida firma nime ja märksõnade põhjal oma ettevõtte logo ja kogu stiiliraamatu pakett. Sellega kaob sisuliselt vajadus tellida tööd veebidisaineritelt.

logonator

Logonatori esindaja Martin Grüneri sõnul pakub loodud keskkond kindlasti tõsist konkurentsi praegustele vabakutselistele veebidisaineritele, kuid samas annab väikeettevõtjale hea võimaluse saada oma ettevõtte visuaalsed materjalid vaid sekunditega ja kordades odavamalt. “Hetkel on Logonator.co veebilehel võimalik sisestada oma ettevõtte nimi, valida sobilikud märksõnad ning selle põhjal genereerib keskkond värvipsühholoogia põhimõtteid kasutades sobilike värvide ja tekstifondiga logo. Kohe saab ka näha, kuidas paistaks sama logo välja näiteks mobiiliseadmetel või ikoonina. Peagi saab veebilehelt tellida kogu stiiliraamatu paketi – visiitkaartidest ja Facebooki päisepiltidest veebileheni välja.”

Garage48 on nädalavahetuse üritus hachathon, kus käib kohal üle saja inimese – igaüks esitab oma äriidee, seejärel pannakse kokku tiimid ning neil on aega 48 tundi, et luua oma ideest prototüüp või kasvõi mingisugune osa sellest. Idee peab olema start-up’ile omaselt mobiili- või veebirakendus.

Logonator
Veebileht: http://logonator.co/
Facebookis: https://www.facebook.com/logonator

64219_753943371289902_1332330900_n