Garage48 on sinu võimalus lüüa laineid, BattleIT lugejad saavad eridiilid

Garage48 on ülivinge üritus millest on patt ilma jääda. Seekord toimub see aga Tallinnas ja oleks patt sellest mitte osa võtta. Kuigi projektijuhtide kohad on juba välja müüdud siis vabu kohti on nii arendajatele kui ka disaineritele. Et asja veelgi magusamaks muuta, siis on BattleIT poolt koostöös Garage48 tiimiga välja anda tervelt 10 kohta 15% allahindlusega. Selleks märgi voucheri kohale “BattleITg15“. Nüüd aga kiirelt üritusele registeerima ja näeme seal![spoiler title=”Garage48 pressiteade”]

15-17. aprillil toimub Tallinnas “hullumeelne ja unetu” Garage48 nädalavahetus, mille peasponsoriks on seekord Webmedia. See on üritus julgetele ja aktiivsetele, kes soovivad ühe nädalavahetusega jõuda ideest töötava prototüübi või teenuseni. Vastupidiselt suurtele investeeringutele ja pikkadele arendusprotsessidele lähme koos tagasi tehnoloogiaideede juurte juurde – garaaži lahendusi ehitama.

Garage48 üritusel osaleb umbes 100 inimest erinevatest rollidest:

– Graafilised disainerid

– Veebiarendajad – HMTL, CSS, AJAX, JS

– Tarkvaraarendajad

– Mobiilsete rakenduste arendajad – iPhone, Android, Symbian

– Äriinimesed – visionäärid, projektijuhid, turundus ja müük

Kui tunned, et tahad oma oskused proovile panna ning näha, kuidas ideed 48 tunni jooksul reaalsuseks saavad, siis registreeri ennast lehel http://garage48.org/tallinn

Garage48 pole ajujaht miljoni dollari ideele, vaid hullumeelne nädalavahetuse projekt, mis ei nõua muud kui pealehakkamist ja kahte ööpäeva pühendumist. Seejuures on tulemus märksa käegakatsutavam kui paberile kirjutatud äriidee – reaalselt töötavad tooted ja teenused.

Eelmisel Garage48 üritusel käivitatud projektidest loe siit: http://garage48.org/highlights Osale ise ja kutsu sõbrad kaasa. Alla 23-aastastele sooduspilet. Üritus on inglise keeles ja ootame osalema ka välismaised osalejaid.

Vähe juttu, palju tegusid!

Kohtumiseni,

Garage48 meeskond

Vaata ka http://facebook.com/Garage48

[/spoiler]

3 thoughts on “Garage48 on sinu võimalus lüüa laineid, BattleIT lugejad saavad eridiilid”

Kommenteerimine on suletud.