Facebookis saab nüüd ka teisi jälgida

 

Meie kõikide sõber Facebook on tulnud välja uue Subscribe funktsionaalsuse lisaga mis võimaldab kasutajatel paremini uudisvoogusid hallata. Näiteks piirata oma naabril igapäevaste kassipiltide saatmist sinu uudiste voogu. Samuti võimaldab uus uuendus jägida ka nende inimeste uudiseid ja tegemisi kelle sõber sa ei ole. Loomulikult on kasutajatele jäetud võimalus antud teenus välja lülitada. Selleks on vajalik Facebook kasutaja uudisvoogude privaatsus seadeid muuta.

Tellides endale mõne profiili postitused on võimalik kasutajatel valida, kui palju neist sinu seinal ilmub:

  1. Kõik postitused
  2. Enamus postitusi
  3. Ainult olulised

Vaikimisi on koheselt valitud “enamus postitusi”, mis kehtib praegu su sõprade ja fännilehtede kohta.

Lisaks postituste arvule on võimalik valida, milliseid postituste tüüpe enda seinal näed sellelt profiililt:

  1. Elu sündmused
  2. Postitused
  3. Fotod ja videod
  4. Mängud

Uuendus võimaldab ka peita osade sõprade mängulembelisi seinapostitusi.

Ei näe veel oma kontol seda uuendust? Ära heiduta meelt nimelt Facebook uuendused tulevad kasutajatele erinevatel aegadel ja varsti jõuavad need ka sinu kontole..

Facebook on veebipõhine suhtlusvõrgustik, mida omab ja käitab eraõiguslik äriühing Facebook, Inc. Suhtluskeskkonna kasutajad saavad lisada sõpru, saata neile sõnumeid ja uuendada oma isiklikke veebilehti, et teavitada oma sõpru enda jaoks olulistest sündmustest ning jagada pilte. Lisaks saavad kasutajad ühineda võrgustikega, mis on organiseeritud linna, töökoha, kooli ja regiooni järgi. Veebilehel on hetkel rohkem kui 500 miljonit aktiivset liiget. Eestlasi on Facebookis üle 270 000.