ETV vahendusel saab kaasa elada “Ajujahile”

ETV-aastavahetus_pidu-Robbie-Williamsi-ja-kodumaise-meelelahutusegaETVs algab taas “Ajujaht” parimatele äriideedele, kolmapäeviti eetrisse jõudvat saatesarja juhib Urma Vaino.

Igas saates antakse võistkondadele ülesanne, mis on otseses kokkupuutes igapäevase äritegevusega: tuleb kaardistada oma konkurendid, teha oma tootele telereklaam, leida investor, kes toetab ettevõtmist vähemalt 10 000 euroga jpm.

Ülesannetega toimetulemist jälgib kaamera. Vaataja näeb, kui raske on äris ellu jääda, millised emotsioonid tabavad proovijaid ja milliseid õppetunde jagab iga järgnev samm või katsumus.

Ideid ja võistkondade hakkamasaamist ülesannetega hindavad Andrei Korobeinik, Heldur Meerits, Kristjan Lepik, Indrek Kasela, Priit Alamäe, Mart Maasik ja Aivar Roop. Žüriiliikmed on ühelt poolt eksperdid ja nõuandjad, kuid teisalt ka teravad kriitikud, kui mõni võistkondadest ei ole ülesannet tõsiselt võtnud, sest äris seda ju andeks ei anta.

Esimeses saates astub võistlustulle kolmkümmend ideed, millest edasi pääseb kümme. Järgmistes saadetes hakkab iga nädal üks või kaks võistkonda konkurentsist välja kukkuma. Viimase ponnistusena tuleb kolmel finalistil end tõstada žürii ja televaatajate ees otse-eetris.

Saate vastutav toimetaja on Marii Karell, toimetajad Hedli Mangus ja Kai Väärtnõu, režissöör Märten Vaher, produtsent Piret Priisaar.

“Ajujaht” on ETV eetris kolmapäeviti kell 22.30 alates 19. märtsist.