EMC esitles Tallinnas IT-foorumil uusimaid pilvetehnoloogia- ja andmehalduslahendusi

vnx-series,0

Maailma juhtivaid pilvetehnoloogia ja andmehalduslahendusi pakkuvaid ettevõtteid EMC esitleb täna Tallinnas toimuval IT-foorumil septembris turule toodud uusimaid tooteid, mis annavad klientidele nende infotehnoloogiaüksuste ümberkorraldamiseks vajaliku kiiruse.

Esitletavate uuenduste hulka kuuluvad EMC VNX keskne andmehoidla, maailma kiireimini kasvava IT-arhitektuuri EMC VSPEX uued võimsused; uue tarkvarapõhise andmeladustamisplatvormi EMC ViPR peatne turuletulek ja ka eelvaade uuele nn. Niiluse projektile, mis saab EMC sõnul olema maailma esimene kaubanduslikult kättesaadav täielikult veebipõhine varundustaristu andmekeskuste jaoks.

Üheskoos annavad need tooteuuendused klientidele ja partneritele hädavajalikud ehitusplokid, mille abil saavad and välja töötada avalikke, era- ja hübriidpilvekeskkondasid. Rääkides sellest, mis mõju on EMC tooteuuendustel turule, klientidele ja partneritele, on EMC president ja tegevjuht David Goulden öelnud: “Kliendid nõuavad oma olemasolevate andmekeskuste taristult suuremat jõudlust ja efektiivsust, kui nad võtavad kasutusele uue arhitektuuri järgmise põlvkonna mobiili- ja veebirakenduste jaoks. Tagades täieliku toe sellisele tehnoloogiale nagu Intel MultiCore ja kasutades täielikult ära selle võimalusi, virtualiseerimist ja fläshi, pakub EMC klientidele tooteid ja lahendusi, mida nad vajavad oma IT osakondade ümberkorraldamiseks, pakkudes mitte ainult erakordset jõudlust ja efektiivsust, vaid ka kiirust, et mitte vähendada klientide konkurentsivõimet.”

EMC uue revolutsioonilise EMC ® VNX ® Series sarja seadmetel on nüüd erakordne hinna ja jõudluse suhe, pakkudes eelmise põlvkonna jõudlust ainult kolmandiku hinna eest.

Maailma kiireimini kasvavas IT-arhitektuuris EMC VSPEX ™ on nüüd sama hinna eest kaks korda rohkem virtuaalseadmeid ja veelgi suurem jõudlus, mis saavutatakse tänu uutele EMC VNX Series sarja seadmetele. Käesoleva kuu lõpus tuleb turule ka EMC ViPR ® Software-Defined Storage Platform platvorm. Paketti kuuluvad nii kontroller ViPR Controller kui ka objektiandmeteenused ViPR Object Data Services, mille abil saab objekte varundada, neile juurde pääseda ja neid töödelda. ViPR Object Data Services annab klientide käsutusse võimaluse kuvada objekte kui faile, tagades faili juurdepääsu jõudluse ilma praegustele objektide varundusmudelitele omase pöördumisajata.

Uus EMC XtremSW Cache 2.0 tarkvara pakub paremat integreeritavust EMC massiividega, sealhulgas uue VNX Series sarjaga, vähendades pöördumisaega veel 65% võrra. Uuel puhvertarkvaral on ka VMware vCenter tugi, esimese IBM AIX ja jaotatud puhverkoherentsuse tugi Oracle RAC keskkondades (tulevad turule 2013. aasta 4. kvartalis) ning suurem tugi server-fläsh SSD või PCIe riistvara (sh EMC XtremSF ™ server-fläsh riistvara) jaoks.

EMC avaldab täna ka Eestis, Lätis ja Leedus läbi viidud uuringu tulemused, mis võtavad kokku 106 piirkonnas tegutseva IT-valdkonna tippotsustaja hoiakud ja hinnangu hetkeolukorra kohta. Käesoleval aastal viib EMC samalaadse uuringu läbi kokku 36 riigis üle maailma ja avaldab hiljem ka regioone ja riike võrdlevad andmed.

VNX-Quotes-EMC-Series