Elisa avab täna uudsete digilahendustega esinduse Rocca al Mare keskuses

ElisaElisa esindus avatakse Tallinnas Rocca al Mare keskuses täna pärastlõunal. Elisa esinduse leiab nüüd avaramalt pinnalt ning kohe keskuse linnapoolsest sissepääsust keskusesse sisenedes paremat kätt.

Elisa juhatuse liikme Andrus Hiiepuu sõnul avab brändi uuenduse läbinud Elisa Rocca al Mares esinduse, mis on uudne nii välimuse kui ka sisu poolest. „Tulenevalt Elisa uuest brändilubadusest teha teada-tuntud asju uutel nutikatel viisidel oleme kliendile info mugavaks kättesaamiseks ning ülevaatlikkuse suurendamiseks välja töötanud digitaalsed kommunikatsioonilahendused,“ lausus Andrus Hiiepuu. „Nii kuvavad kliendile huvipakkuva seadme kohta teavet interaktiivsed infosildid, mis võimaldavad lisaks veel võrrelda ka seadme hinna ja funktsionaalsuse infot teiste esindustes müüdavate mobiiltelefonide ja tahvlite omaga.“

Uues esinduses on veelgi avardunud kliendile nn katsutavate nutitelefonide ja tahvlite valik. „Katsutavaid nutitelefone on varasemaga võrreldes mitu korda enam ning testida saab ka mitmeid tahvleid,“ märkis Elisa juhatuse liige. Esinduse viiest ekraanist koosnevalt videoseinalt leiab klient ülejäänud nutitelefonide ja tahvelarvutite valiku, kus kõik seadmed on töötava ekraanipildiga. Lisaks on esinduses reklaampüstakud, mis toovad kliendini erinevaid pakkumisi ja Elisa teenuseid tutvustavaid videoklippe.

Elisa Rocca al Mare esinduses on nüüd avatud ka eraldi boks Elisa äriklientidele. Ärikliendi müügikonsultant aitab ettevõtjal Elisa teenuste valikust üles leida oma vajaduste katmiseks sobivaimad lahendused.

Uudne Elisa esindus liigub Rocca al Mare keskuses ka uuele ja avaramale pinnale. Elisa esinduse leiab nüüd kohe keskuse linnapoolsest sissepääsust sisenedes paremat kätt.

Esimene uue kontseptsiooniga Elisa esindus avati 27. oktoobril Ülemiste keskuses. Järgneva kahe aasta jooksul jõuab uus esinduskontseptsioon kõikidesse Elisa esindustesse üle Eesti.