Disainijuhtimise meistriklass kutsub ettevõtjaid osalema!

9. mail stardib Disainikeskuse ja Loov Eesti korraldatav viiest moodulist koosnev koolitustetsükkel, mis toob Eestisse rahvusvaheliselt tunnustatud disainijuhid, kelle käe all saab lihvida disainijuhtimise alaseid teadmisi ning läbida praktilise disainiauditi ning disainiprotsessi juhtimise. Disainijuhtimise meistriklass koosneb viiest moodulist, avaloengu annab rahvusvaheliselt tunnustatud disainijuht Richard Eisermann.

Meistriklassi oodatakse 10 disainijuhti ning 10 ettevõtte esindajat ning kogu koolitusprogrammi eesmärgiks on anda osalejatele vajalikud teoreetilised teadmised disainijuhtimisest, töövahendid nende teadmiste kasutamiseks ning oskuste täiustamiseks läbivad nii disainijuhid kui ettevõtjad praktilise ülesande.

Programm kestab maikuust detsembrini ning kogu tsükli läbimise hinnaks on 250€ (hinna sees on ka koolitusmaterjalid, toitlustus ja kohvipausid).
Meistriklassi lõppeesmärgiks on koolitada välja disainijuhid, kes oleksid oma olemasolevastele ning tulevastele klientidele headeks partneriteks, õpiksid uusi lähenemistehnikaid disaini rakendamisele ning ettevõtted, kes on kogu koolitustsükli jooksul saanud palju uusi praktilisi teadmisi ning on veelgi enam innustunud disaini oma ettevõtetes strateegilisel tasandil rakendama. Lisaks õpivad mõlemad pooled seda, kuidas paremini teineteise “keelest” aru saada ning teist poolt mõista.
Koolitajateks on Richard Eisermann (UK) , Peter McGrory (FIN) ning Ionel Lehari (EST). Koolitusprogramm toimub nii inglise kui eesti keeles.
Kohti on veel järel piiratud arv – viimane registreerimise tähtaeg on 30.aprill!