Canon tõi turule SELPHY CP810 fotoprinteri

Canon toob turule uue SELPHY kompaktse fotoprinteri SELPHY CP810, mis on loodud kiirelt ja lihtsalt tegema fotolabori kvaliteediga pilte. Printeri SELPHY CP800 välja vahetav uus mudel pakub mitmeid täiendusi: õhemat, kompaktsemat ja hõlpsamalt kaasaskantavat disaini, laiemat funktsioonide valikut ja paremat kasutusmugavust.

SELPHY CP810 sobib kasutajatele, kes soovivad mugavat ning vähem kui ühe minutiga kvaliteetfotosid printivat seadet. Selle kerge ja portatiivne vorm muudab seadme sobivaks ka ärilisel eesmärgil kasutajate jaoks, kes soovivad pakkuda kohapeal dokumendifotode tegemist või fotode kiirprintimisteenuseid.

Fotosid on võimalik printida otse erinevatelt ühilduvatelt mälukaartidelt või igast PictBridge’iga ühilduvast seadmest, näiteks foto- või videokaamerast. SELPHY CP810 võimaldab integreeritud USB-pordi kaudu ka otse USB-mälupulgalt või mobiiltelefonist printida, pakkudes sellega ilma arvuti vahenduseta kohese väljatrüki võimalust.

SELPHY CP810 keskmeks on kallutatav 6,8 cm (2,7”) värviline vedelkristallekraan. Pilte on kerge üle vaadata ja lihtsa nupuvajutusega välja printida; lisaks on seadme menüül 13 erinevat keelevalikut.

Parimate väljatrükkide tegemiseks suurendab automaatne pildioptimeerimisfunktsioon Auto Image Optimizer väljaprindi kvaliteeti võrreldes originaalse digitaalpildi kvaliteediga, tuvastades võttestseene ja parandades pildistamisobjekti ilmet vastavate sätete, näiteks ereduse või kontrastsuse reguleerimisega. Lisaks aitab valikuline nahatooni ühtlustamise efekt Smooth Skin naha ebatasasusi ühtlustada ja kaunimaid portreesid teha, ning eredussätte manuaalreguleerimisega saab prinditavaid pilte veelgi täpsemalt häälestada.

Värvisublimatsiooni abil annab SELPHY CP810 piltidele sügavuse ja värviüleminekud,. Väljatrükid on printerist väljudes kuivad ja käsitsetavad ning kriimustus-, pritsme ja tuhmumiskindlad. SELPHY CP810 on suuteline tootma postkaardi (148 x 100 mm), L (119 x 89 mm) ja krediitkaardi (86 x 54 mm) formaadis väljaprinte. Samuti pakub printer  mitmeid eripaigutusega pildivalikuid, sealhulgas dokumendifoto paigutust, võimaldades kasutajatel ühele lehele mitu erinevat kas standard- või kohandatud suuruses dokumendifotot printida.

SELPHY CP810 – põhiomadused:

  • Stiilne ja eriti kompaktne fotoprinter
  • 6,8 cm (2,7″) kallutatav LCD-ekraan
  • Eri prindiformaatide valik
  • Printimine mälukaartidelt, PictBridge’iga ühilduvatest kaameratest ja USB-mälupulkadelt
  • 100-aastased fotod
  • Kärpimisfunktsioon

·         Saadaval 13 eri ekraanikeelega