HTC esitles uut HTC Connect programmi

HTC teatas uuest sertifitseerimisprogrammist HTC Connect, mis on loodud selleks, et  pakkuda tarbijatele kvaliteetset ning juhtmeta heli ja videot, mis saadetakse läbi nende HTC nutitelefonide otse olmeelektroonikasse nende kodus või autos, millel on samuti HTC Connect ühilduvus. Elektroonikatootjate jaoks pakub HTC Connect võimalust luua HTC seadmete ja olmeelektroonika vahel sujuva ühenduvusega täiustatud heli- ja videoesituse standard. HTC esimeseks partneriks on Pioneer Electronics, kelle 2012.aasta tootevalik on juba HTC Connect ühilduvusega.

Nutitelefonid on toonud muutuse muusika kuulamise ja video vaatamise võimalustes ning on muutnud rikkaliku multimeedia sisu nautimise lihtsamaks kui eales varem. HTC töötab selle nimel, et tuua mobiilselt ühendatud seadmete eelised ja kasutuslihtsus koju läbi HTC Connect initsiatiivi. HTC Connect tutvustab uut ühilduvuse standardit partnerite jaoks ja pakub tarbijatele uut mugavuse taset läbi sujuva integratsiooni olmeelektroonikaga.

HTC One-seeria nutitelefonid saavad tulevastel kuudel HTC Connect’i läbi tarkvara uuenduse.

Pioneer Electronics – Esimene HTC Connect partner

Pioneer Electronics on esimene ja juhtiv partner, kes toob HTC Connect sertifitseeritud seadmed turule. HTC Connect on osaks Pioneer’i 2012.aasta tootevalikust, mis on DLNA võimalusega audio/video vastuvõtjatega ja juhtmeta kõlaritega. HTC Connect laieneb ka Pioneer’i tulevastele toodetele.