//build/windows

Septembris toimub uus Microsofti arendusalane suursündmus //BUILD. Tegemist on PDC järeltulijaga, kus tutvustatakse esmakordselt otsast lõpuni vaadet tulevase Windows 8 arendusplatvormi võimalustest. Tuleb väga kvaliteetne ja aasta võimsaim koolituskonverents, mille kohad müüakse kindlasti välja. Räägitakse lähemalt puutetundliku-kesksest kasutajakogemusest, kiirete ja dünaamiliste rakenduste loomisest Windowsile, mida kasutab üle miljardi inimese maailmas. Koolituskonverentsil õpetatakse looma võimsaid uusi rakendusi, aga ka säilitama võimalust praeguste rakenduste kasutamiseks. Tutvustame veebiga integreeritud rakenduste ehitamist kasutades HTML5 ja Javascripti ning kuidas Internet Explorer 10 muudab veebi-kasutajate kogemust. BUILD on esimene sündmus, kus sukeldutakse sügavuti Windowsi tulevikuvõimalustesse.

Registreerudes 1. augustiks on võimalik piletilt kokku hoida 500 USD. Aastal 1995 muutis Windows personaalarvuteid. BUILD konverentsil näidatakse, kuidas Windows 8 muudab kõike.

PS! Täiskohaga tudengitele ja õppejõududele kehtib akadeemiline soodushind. Täpsemat infot on võimalik küsida registreerimistiimilt.