Brügo – perfektne kohvitass või siis plastikust kuumahoidja?

Brügo kruus lubab mõnusat elamust mida keegi teine ei paku. Nimelt kindlasti oled kogenud seda, et kui kohvi jood siis kohv on kõigepealt liiga kuum ja siis liiga külm. Targad tegelased Brügos mõtlesid sellele lahenduse. Teeme nii, et enne lonksu võtmist läheb kohvi jahutuskambrisse ja seal jahutatakse kohvi siis perfektsele kuumustasemele. Idee on hea, kohvitass ise on ka perfektses suuruses.Nüüd on aga see, et aasta aega hiljem, mis on see “kasutajakogemus”? Ma pean tunnistama, on mõnus kohvi juua kuid nii nagu ka teistel termotassidel mis on olnud plastikust, siis tekib ajajooksul kõrvale selline plastikust maitse. Kangete nõudepesuvahenditega (Fairy pole kange) on võimalik sellest küll lahti saada, kuid seada peab vähemalt kord kuus tegema. Kui see sind ei häiri, siis on tegemist perfektse kruusiga, mis täidab oma ülesannet perfektselt. Rohkem infot saab nende kodulehelt brugomug.com ning kohvisõbrale kellel nõusid neiu/naine peseb hea kingitus. Vaata, et seda ainult nõudepesumasinasse ei topi.

2 thoughts on “Brügo – perfektne kohvitass või siis plastikust kuumahoidja?”

  1. Sul vist endal see olemas?
    Kus sa tellisid selle? skandinaavia lehed ei tööta. Pood viskab usa poe peale..seal shipping 93$ 🙂 .. või ma ei oska vaadata.

  2. Mul ta jah olemas, muidu poleks saanud ülevaadet ju kirjutada. Ahjaa, ega ta nüüd tegelt niiväga perfektne ei ole. Nimelt päris tagurpidi teda kanda ei saa.

    Hiljuti saadud Termokruus TechEdilt mis on palju lihtsakoelisem küll ei jahuta (millest on kahju) aga postiivse poole pealt ei pea ma seda nühkima mingi spets vahendiga ja ta ei leki mistahes asendis ta on.

Kommenteerimine on suletud.