BeWise loeng TTÜ-s: „Kas Eesti maffia teeb miljonäriks?“

17. novembril, neljapäeval, kell 18-19:30, peab riskikapitalist Heidi Kakko TTÜ-s loengu meeliköitval teemal “Kas Eesti maffia teeb miljonäriks?” Loeng toimub esialgselt väljareklaamitud ruumi asemel ruumis V-301.

Maailmas levib kuuldus Eesti maffiast – kas see on Tartu küberpättide kamp või julgete ja asjalike maailmas konkureerida suutvate Eesti noorte start-up ettevõtjate seltskond? Küberkuritegevus ei ole müüt, vaid kasvav trend. Samamoodi on kasvav trend otsus valida ise vabaduse rada selle asemel, et matta end aastateks kodulaenu ja kellast-kellani palgatöö alla. See ei kehti ainult meeste, vaid ka noorte tegijate naiste kohta!

17.novembril kell 18-19.30 toimuv seminar annab sissevaate nii Eesti maffia teemale kui paljudele teistele küsimustele, et aru saada ja oma tee ette valmistada neil, kes tahavad teada:

1. Kas ja kuidas on Eesti noorel ettevõtjal võimalik leida teed maailma rikaste hulka?
2. Missugused ärid köidavad neid, kel on miljoneid pakkuda?
3. Missugustest trepiastmetest ja kelle najal tuleb üles ronida teel miljonäriks saamisel?
4. Kas maffia seob igaveseks ja nõuab lisaks kolme tilka verd?

Lisaks saab Heidi käest vastuseid pea kõigile küsimustele oma ettevõtte alustamise, raha kaasamise ja riskiinvesteeringute maailmas mujal toimuva osas. Heidi juhitavas investeerimisportfellis on rahvusvahelisele turule välja murdnud Eesti ettevõtted – nii neid, kes on alustanud tasemelt mees ja slaidipakk, kui ka neid, kelle äri on paljude aastate suure meeskonna arendustöö tulemus. Kuidas kummagagi edukaks saada – sellest juttu tulebki.

Heidi on tegelenud ettevõtete finantseerimise ja omandamiste nõustamisega alates 1995.aastast – enam kui 11 aastat töötas ta maailma juhtivas konsultatsioonifirmas PricewaterhouseCoopers. Tänaseks on Heidi Eesti suurima varase faasi kasvuettevõtete investeerimisportfelli omava Arengufondi investeeringute juht.

Heidi on juhtinud tehingute nõustamise ja kapitali kaasamise üksust rahvusvahelises investeerimisfirmas East Partners, keskendudes Ukraina, Vene ja Gruusia turule. Tal on ettevõtete juhtimise igapäevane praktiline kogemus tegevjuhina nii Baltikumi suurimast BTL-turundusagentuurist kui ka Eesti ühe esimese koolitusfirma kasvatamisel ärikooliks.

Alustanud tudengina AIESECi ridades üliõpilaste vahetusprogrammi vedades, on Heidi töö ja pere kõrval olnud 9 aastat Ettevõtlike Noorte Koja JCI liige ning austatud nii parima liikme kui senaatori tiitliga. Heidi kogub positiivseid elamusi lisaks Hõbelusika meeskonnas gastronoomiakunsti edendades, lastega tegeldes ja mootorrattal ringi reisides.

***

Loeng toimub JCI Tallinna ja Eesti kõrgkoolide vahelise koolitusprojekti BeWise raames. Projekti eesmärk on pakkuda Eesti kõrgharidusele lisaväärtust, aidates kooli tuua praktikutest külalislektorid.

BeWise loengud toimuvad ilma osalustasuta! Oodatud on kõik huvilised.

Lisainfo