LG pälvis 12 CES 2012 innovatsiooniauhinda

LRV5900

Tehnoloogiafirma LG Electronics (LG) pälvis eelmisel nädalal 12 rahvusvaheliselt mainekat CES 2012 innovatsiooniauhinda. Muuhulgas pälvis suurte kodumasinate kategoorias parima innovatsiooni tiitli LG uus ülimahukas kolme uksega külmik LFX31935, mis on varustatud LG Blast Chiller tehnoloogiaga. LG koduelektroonika tooted, mobiiltelefonid ja kodumasinad noppisid auhindu kokku viies kategoorias.

LG Electronics USA presidendi ja tegevjuhi Wayne Parki sõnul on saadud auhinnad ettevõttele väga suureks tunnustuseks. “Oleme uhked, et äramärkimist leidis meie väga lai tootevalik alates 3Dst ja Smart TVst pesumasinate ja nutitelefonideni. See kinnitab LG püüdlusi pakkuda tarbijatele igal aastal uusi nutikaid ja funktsionaalseid lahendusi, mille loomisel on pööratud tähelepanu ka toote välimusele,“ lisas ta.

 Auhindu pälvinud toodete hulgas olid LG uued CINEMA 3D kõrglahutusega telerimudelid LM9600 ja LM8600, milles olev FPR tehnoloogia tagab eriti selge 3D-pildi. Samuti leidis tunnustuse Smart TV funktsiooniga LG plasmateler PM9700. Videokomponentide kategoorias auhindas CES Blu-ray mängijat LG BP720-d.

BP720

Kodumasinate seas pälvisid CESi auhindu lisaks LFX31935 külmikule muuhulgas ka eestlaetavad pesumasin-kuivatid WM8000HVA/DLEX8000V ja WM9000HVA/DLEX9000V, mille muudavad nutikaks LG ThinQ tehnoloogia, ning Hom-Bot robottolmuimeja mudel LrV5900.

CES innovatsiooniauhindu antakse välja iga-aastaselt valdkonna juhtivate disainerite, inseneride ja ajakirjanike poolt, kes hindavad uudistooteid nende kasutajaväärtuse, esteetilisuse, kvaliteedi, innovaatilise disaini ja elukvaliteeti panustamise alusel.

Alates 2004. aastast on LG tooted pälvinud enam kui 120 CES innovatsiooniauhinda.

LG Electronics, Inc.

LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) on üleilmne tehnoloogiainnovaator koduelektroonika, mobiilsidevahendite ja kodumasinate vallas. Firmas töötab üle 93 000 inimese enam kui 120 tegevusvaldkonnas. 2010. aastal moodustas müügikäive kokku 48,2 miljardit dollarit. LG koosneb neljast äriüksusest – kodune meelelahutus, mobiilsed lahendused, kodumasinad ning kliimaseadmed ja energialahendused. LG on üks maailma juhtivatest lameekraaniga telerite, mobiiltelefonide, kliimaseadmete, pesumasinate ja külmikute tootjatest. LG on sõlminud pikaajalise lepingu Vormel 1-ga, olles nende globaalseks partneriks ja ka tehnoloogia partneriks. Tänu sellele on LG omandanud eksklusiivsed turundusõigused. Täiendav informatsioon: www.lge.com.