Philipsi teise põlvkonna Androidiga telerid muudavad telerid koduseks meelelahutus- ja juhtimiskeskuseks

Philips-Logo

Valdav osa 2015. aasta Philips Smart telerimudelistest on varustatud Android 5.0-ga (Lollipop).

TP Vision teise põlvkonna Androidiga varustatud Philipsi Smart telerist saab digitaalseks sõlmpunktiks nii telerivaatamises, mängimises kui ka Smart Home rakendustes.

TP Vision kuulutab välja 2015. aasta esimesed telerimudelid, millega seab uusima Android 5.0-ga (Lollipop) Philipsi telerid kaasaegse elutoa keskmesse. Üle kahe kolmandiku 2015. aasta Philipsi uutest mudelitest on varustatud Androidiga.

Lai valik Philips’i Androidiga varustatud telereid
2015. aasta Philipsi mudelite seas on lai valik Androidiga varustatud telereid. Selle aasta uued mudelite seeriad sisaldavad nii tagasihoidlikuma hinnaga Philips 5500, 6300 ja 6500 seeria Full-HD telereid ja Philips 6400 UHD-telereid, aga ka Philips 7100 ja 7600 seeria täiustatud pildikvaliteediga UHD (4k) mudeleid.

 

Teise põlvkonna Android
Teise põlvkonna Philipsi Androidiga telereid pakuvad täiendatud Smart TV kogemust nii eetri-TV kui videolaenutuste osas, aga ka laia valikut online rakendusi.

Tänu oma võimsatele mitmetuumalisetele protsessoritele on Philips telerid ideaalsed ka mängijatele. Uued Androidiga Philipsi telerid võivad mängida nii pilve- kui allalaetud mänge, ilma vajaduseta ühendada kulukat mängukonsooli teleriga.

Elutoa digitaalne keskpunkt ja Smart Home
TP Vision Smart TV strateegia põhineb kolmel sambal: TV 3.0, mängud ja Smart Home.
· Android TV annab lihtsa juurdepääsu laiale valikule streaming-teenustele, mis täiendavad telesaadete poolt pakutavat. Samuti võimaldavad Androidiga Philipsi telerid lihtsat ühenduvust koduste seadmetega, mis seab teleri lähemale muudele arukate seadmete majas.
· Philips Smart TVs powered by Android võib olla juhtivaks sõlmpunktiks kõikidele kodustele Smart Home rakendustele, mängides olulist rolli Asjade interneti (Internet of Things, IoT) juhtimisel. Arvestades, et 90 protsenti kõigist Philipsi Androidiga teleritest on ühendatud internetti, sobivad nad ideaalselt oma Smart Home rakendusega kõikide nutikate seadmete juhtimiseks, kuna Android ökosüsteemi pakub suur hulka rakendusi tarkade kodumasinate ja turvalahenduste juhtimisel. Seda kõike saab nüüd hallata ja kontrollida kergelt majapidamise suurimal ekraanil.

 

Parem kasutusmugavus ja arukas navigatsioon
TP Vision disainimeeskond on lisanud kättesaadavus- ja kasutusmugavust tähtsamatele teenustele, rakendustele ja sisule Androidi rikkalikus valikus. Disainimeeskonna töö tulemusena on erinevad enamkasutatud rakenduste ja soovituste tarvis loodud eraldi kasutajaliidese osa Philips Shelf (Philipsi riiul).  Lisaks pakub puldi hääljuhtimisfunktsioon ning integreeritud klaviatuur lihtsat tekstisisestust hõlbustades teleri käsitlust.

Suurenenud mälumaht
Kõikide rakenduste, mängude ja allalaadidud sisu salvestamiseks pakuvad Androidiga Philipsi telerid, sõltuvalt mudelist 8 või 16 GB sisemälu. Need, kes vajavad aga veelgi rohkem mälumahtu, võivad ühendada välise USB kõvaketta.

 

Philipsi telerid sobitub hästi kaasaegsesse elutuppa
Neli viiest perest paigutavad oma teleri elutuppa. Selleks, et uus teler sobituks ideaalselt tänapäeva koju, on TP Visioni disainerid loonud uue disainikonseptsiooni. Euroopalik disain, materjalide kvaliteet ja lõppviimistlus võimaldavad unikaalsel Ambilight halovalgusel tuua esile oma erilisuse. Olgu telerivaatamine või mängimine – värelustevaba pilt koos Ambilight halovalgusega loovad telerist ja selle taga olevast seinast erilise meelelahutuskeskuse.

 

TP Visionist

TP Vision on digitaalse visuaalmeelelahutuse maailmas pühendunud teleritele. TP Vision keskendub Philipsi kaubamärgiga telerite arendamisele, tootmisele ja turustamisele Euroopas, Venemaal, Lähis-Idas, Brasiilias, Argentiinas, Uruguays, Paraguays ning osades Aasia jaVaikse ookeani regiooni riikides. Seejuures ühendame oma disainioskused ja innovatiivsete Philipsi telerite pärandi tööalase täiuslikkuse, paindlikkuse ja TPV-tehnoloogia kiirusega. Neid tugevaid külgi ühendades toome turule kõrge kvaliteediga telerid – need on nutikad, lihtsalt kasutatavad ja stiilsed, st uute materjalide ja õhukese ehitusega. Tahame luua selliseid tooteid, mis pakuksid meie klientidele parimat telerielamust. Philipsi teleritega on TP Vision majutusturu globaalne liider. Hollandis, Amsterdamis asuv TP Vision on ülalpool loetletud riikides Philipsi telerite ainuesindaja. Telerifirma aktsiatest kuulub 100% TPV, maailma juhtiva monitoride ja LCD telerite tootjale, mis müüb ja turustab Philipsi kaubamärgiga telereid Hiina RV-s, omandusse. TPV Group on suutnud kasvada aasta-aastalt tänu keskendusmisele oma põhitegevuses, tugevale arendustegevusele, tootmise ja logistika tõhususe täiustamisele ning kvaliteedile. TP Visionis töötab ligi 2000 inimest mitmes tootmisüksuses üle kogu maailma.

Täiendava informatsioonmaterjali, fotode, videote saamiseks külastage TP Visioni pressiruumi aadressil http://www.tpvision.com/press-room/news-releases/press-releases.html