Arendusnädalavahetus rokib taas!

Garage48 Tartu 2012 leiab aset juba 5-7.oktoober Tartu Ülikooli matemaatika-informaatikateaduskonnas (Liivi 2, Tartu).

Sel korral on fookuses innovatiivsed lahendused mobiili aplikatsioonide näol. Mentoritena on kohal selle valdkonna tipud välismaalt ja NOKIA paneb välja eriauhinna parimatele mobiili valdkonna ideedele. Innovatiivsed ideed teistest valdkondadest on samuti üritusele oodatud.


Mis on Garage48?

Garage 48 on nädalavahetuse kestev tehnoloogiliste startupide arendusnädalavahetus, mille eesmärgiks on 48-tunniga ideest arendada ning valmis saada töötava prototüübiga. Üritusele eelneb avatud arutelu ideede, lahenduste ja turgude teema Facebook grupis. Üritus algab reede õhtul, mil kõigil osalejatel on võimalik üles astuda oma ideega. Idee esitlemiseks on igal soovijal 90 sekundit ning pärast kõiki esitlusi on ideede auotritel ülesanne meeskond kokku saada. Üritusel on piisavalt programmeerijaid, disainereid, veebiarendajaid, turundajaid ja ettevõtjaid, et komplekteerida hästi toimiv meeskond. Töösse lastakse ideed, millel on meeskond koos. See on osalejate endi valik, millise ideega liitutakse ning need osalejad, kes meeskonda kokku ei saa, liituvad teiste meeskondadega.


Kes ja miks peaks üritusel osalema?

Üritusele on oodatud programmeerijad, graafilised disainerid, veebiarendajad, turundajad ja ettevõtjad, nii tudengid kui ka kogenud spetsialistid. Kuivõrd aeg on väga piiratud, siis on vajalik, et iga inimene tooks meeskonda selge kompetentsi ja oskuse, olgu see siis mõni tehniline oskus, varasem ettevõtlus-, turunduskogemus või särav idee ja suur motivatsioon oma ideed ellu viia.

Osalejate motivatsioon on erinev ning hea on tõdeda, et igaüks saab selle, mille järgi tuleb. Kohal on inimesed, kes soovivad rikastada oma kogemustepagasit ja koos teiste spetsialistidega 48 tundi järjest “häkkida”, kui ka need, kes oma igapäeva tegemistele professionaalset vaheldust otsivad, aga ka need, kes reaalselt soovivad oma startupi käima lükata.

Motivatsioonilaks nii oma seniste tegevuste tegemisel kui võimaliku startupi edasiarendamisel on garanteeritud. Samuti laieneb oluliselt sinu kontaktvõrgustik.


Lisainfot

 

Küsimuste korral kirjuta info@garage48.org