Apple neljanda kvartali tulemused

Apple avalikustas eile neljanda kvartali tulemused, kust selgus, et nende neljanda kvartali tulu oli 36 miljardit dollarit ning puhaskasum 8,2 miljardit dollarit. Kõige müüdavam toode neljanda kvartalis oli iPhone, mida müüdi üle 26,9 miljoni.

Apple’i majandusaasta neljanda kvartali puhaskasum tõusis võrreldes eelmise aastaga 24% 8,2 miljardi dollarini ehk 8,67 dollarit aktsia kohta. Eelmine aasta samal ajal teenis firma puhaskasumiks 6,6 miljardit dollarit ehk 7,05 dollarit aktsia kohta. Käive kasvas 27% 36 miljardi dollarini. Analüütikud ootasid kasumiks 8,75 dollarit aktsia kohta ja käibeks 35,8 miljardit dollarit, kirjutas Marketwatch.

Apple’i pressiteadet neljanda kvartali tulemuste kohta saab lugeda siit: http://www.apple.com/pr/library/2012/10/25Apple-Reports-Fourth-Quarter-Results.html

Apple Inc. (eelnevalt Apple Computer, Inc.) on rahvusvaheline ettevõte, mis arendab ja toodab riistvara, tarkvara ning muud tarbeelektroonikat. Ettevõtte tuntuimad riistvaralised tooted on Macintosh seeria arvutid, iPod, iPhone ja iPad. Apple tarkvara nimekirjast võime leida Mac OS X operatsioonisüsteemi, meediapleieri iTunes, rakenduskomplekti iLife, mis on loodud fotode, filmide ja muusika organiseerimiseks, redigeerimiseks ja avaldamiseks. Lisaks veel iWork – kontoritarkvara komplekt, Aperture – professionaalne fototöötluse ja haldamise tarkvara, Final Cut Studio – professionaalne rakenduskomplekt audio ja video töötlemiseks, Logic Studio – muusika produtseerimise tarkvara ja iOS – mobiilne operatsioonisüsteem (kasutatav iPhone’i, iPod Touch’i, iPad’i ja Apple TV peal).

 

One thought on “Apple neljanda kvartali tulemused”

  1. Eks orjapidamisega jõuab jah kaugele – kui töölistele normaalset palka ja töötingimusi pakkuma ei pea, siis jääb endale rohkem 😀

Kommenteerimine on suletud.