Algab kandideerimine Eesti esimesse sotsiaalse ettevõtluse inkubaatorisse

seiku_ajaliin

Tänasest alates võtab sotsiaalse ettevõtluse inkubaator ehk SEIKU vastu avaldusi eelinkubatsiooniprogrammi, mis algab oktoobris, ning kestab kolm kuud.

SEIKU, mille asutajaks on Teaduse ja Kultuuri Sihtasutus Domus Dorpatensis, eesmärgiks on aidata inkubantidel nullist käima panna omaenda sotsiaalne ettevõte.

Kandideerima on oodatud kõik sotsiaalse ettevõtluse huvilised, kes on valmis kolm kuud intensiivselt töötama selle nimel, et välja mõelda oma sotsiaalse ettevõtte kontseptsioon ja panna kirja selge äriplaan, mille alusel reaalselt tööle asuda oma ettevõttega.

Eelinkubatsiooniprogrammi moodustab äriplaani koostamise kursus ja individuaalkonsultatsioonid, ning lõppeesmärgiks on oma äriplaani koostamine ja edukas kaitsmine komisjoni ees, mis on eelduseks inkubaatorisse sisenemiseks. Eelinkubatsiooniprogramm leiab aset Tartus Raekoja platsil asuvas ühiskontoris ja hind osalejale on 120 eurot.

Kandideerimine ja lisainformatsioon SEIKU kodulehel:

www.seiku.ee 

SEIKU partneriteks on Tartu Loomemajanduskeskus, Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustik ja Heateo Sihtasutus. Rahastajateks on Avatud Eesti Fond ja Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus. Domus Dorpatensis on 2002. aaastal asutatud avalikes huvides tegutsev sihtasutus, mille eesmärgiks on lahendada Eesti teaduse, kultuuri ja kodanikuühiskonna juurprobleeme. Nende probleemide lahendamiseks käivitavad nad sotsiaalseid ettevõtmisi.