10x Nokia Lumia 800 TechEd Europe 2012 Eesti osalejatele

Nüüd on parim aeg end kirja panna Euroopa suurimale Microsofti koolituskonverentsile TechEd Europe 2012, sest Eesti varajaste registreerujate vahel loosime välja tervelt kümme ekslusiivset Nokia Lumia 800-t, mida jooksutab Windows Phone 7.5 opsüsteemi.

Auhinnamängus osalemiseks tuleb registreeruda konverentsile ning edastada osavõtukinnitus e-kirjaga aadressile eesti@microsoft.com. Loosimises on võimalik teenida kaks lisahäält, kui kirjutad Eneta portaali teate või avaldad oma blogis artikli teemal „Miks ma soovitan osaleda TechEd Europe konverentsil?“. Lisahäälte teenimiseks tuleb saata viide artiklile samuti eesti@microsoft.com.

Kampaania lõpeb 31. märtsil – selle ajani on võimalik soetada TechEdi osavõtupääse soodushinnaga 1695€ (lisandub 19% KM). See on tänavuse konverentsi üks ja ainus soodustus, nii et kui plaanid osaleda, siis tuleks end kindlasti enne märtsi lõppu kirja panna. Haridustöötajatele, täiskohaga õppejõududele ja tudengitele kehtib akadeemiline soodushind 995€ (+KM), mida on piiratud koguses.

Nutitelefonide võitjad selguvad 3. aprillil Swissotel Tallinnas toimuval Powered By MVP seminaril. Lisainfo auhinnamängust ja Eestlaste seas populaarsest konverentsist leiad www.eneta.ee/TEE12