Xbox Live! uueneb, sotsialiseerub, tögab priaate

facebook-twitter-xbox-live-update

Xbox Live! on viimasel ajal eriti aktiivseks muutunud, nimelt on tulemas juba teisipäeval sellesügiseline uuendus tarkvarale. Seekord on oodata Facebook, Twitteri, Last.FM ja Zune intregatsiooni ning lisaks kõigele eelnevale ka ilma ootamiseta HD filmide vaatamine. Täpsemalt võid lugeda sellest aga Xbox.com kodulehelt, uute võimaluste kasutamiseks uuenda lihtsalt tarkvara juba sellel teisipäeval.

Teise uudisena aga tögab Microsoft piraate. Nimelt kui sul on modifitseeitud konsool (see võimaldab mängida piraat mänge ja jooksutada muid operatsioonisüsteeme nagu nt. Linux) siis suure tõenäosusega on su konsool koos teise 1. miljoni konsooliga igaveseks internetist blokeeritud kuid juba praegu on alanud kassi ja hiire mäng konsooli taas elluäratamisel. Neile kes aga seda mängu mängida ei soovi ning tahavad võimalikult väikese peavaluga taas mänge internetist mängida, kõvakettale paigaldada ning õhtuid Media Centeriga veeta on parim võimalik variant osta uus konsool. Ära muretse, kõvakettaga saad üle kanda kõik oma salvestatud mängud ning oma Gamercardiga oma punktid ja ostetud mängud ülekanda.

Juhul kui sind aga ei huvita need blokeeritud funktsioonid, siis pole ilmselt paremat aega uue Xboxi ostmiseks. Blokeeritud konsooli väärtuseks ei ole üle 2000 krooni ning omaette saab mänge mängida. Hoia silma peal Soovil või mõnes muus keskonnas kus vahetatakse tehnikat.