Windows Phone äppe saab soetada EMT mobiiliarvega

Steve Ballmer, Stephen ElopEMT ja Microsofti koostöös saavad EMT kliendid edaspidi Windows Phone’i rakendusi (äppe) osta Windows Phone rakenduste poest EMT mobiiliarvega.

Kliendile tähendab see, et Windows Phone rakenduste ostmiseks ei ole vaja krediitkaarti ning soetatud äpi maksumus lisatakse tema igakuisele mobiiliarvele. Mobiiliarvega ostmiseks tuleb makseviiside nimekirjast valida „Eesti Telekom“ ning ostu summa peab jääma alla 19,99 euro. Suurema maksumusega rakenduste eest on võimalik tasuda krediitkaardiga.

Windows Phone ostukeskkonna mobiilimakset saavad kasutada EMT ja Diili lepingulised erakliendid ning kõnekaartide kasutajad. EMT äri- ja suurkliendid (tööandja telefoni kasutajad) saavad teenust kasutada juhul kui tööandja on EMT e-teeninduses andnud vastava õiguse või kui kasutaja on sõlminud Era-arve teenuse. Ühegi ostutehingu maksumusele teenustasu ei lisandu.

Windows Phone ostukeskkonnast kaupade ostmisel kehtib päevalimiit 50 eurot ja tehingute arvu limiit 30tk päevas.

Seadistused mobiiliarvega ostmiseks:

Määra oma seadmes Microsofti konto seadetes riigiks Eesti
Vali oma seadmes „Keel ja regioon“ seadetes regiooniks Eesti
Makseviisi „Eesti Telekom“ määramisel ühenda seade seinalaadijaga vooluvõrku (uuendusi tehakse ainult laadimistsükli ajal, arvuti USB-laadijaga uuendamine ei toimi)
Aktiveeri oma seadmes kas WiFi või mobiilne andmeside ühendus ning kontrolli üle, et seadmes on mobiilne andmeside lubatud isegi kui Sa seda hetkel ei kasuta.

Windows Phone poes on makseviiside uuendamine automaatne protsess, mis võib aega võtta mitu päeva.

EMT mobiilimakse võimalustega on võimalik tutvuda EMT veebiküljel: https://www.emt.ee/era/teenused/maksed-mobiiliga

Windows Phone rakenduste ja poe võimalustega on võimalik tutvuda järgneva lingi vahendusel: http://www.windowsphone.com/et-ee/how-to/wp8/apps/touring-windows-phone-store