Võistlustööde üleslaadimise viimane päev on 31. jaanuar!

Screen Shot 2013-01-24 at 9.57.12 PM

I AM Photographer 2013 festivali raames toimuvale fotokonkursile võistlustööde üleslaadimise viimane päev on 31. jaanuar!

Pidevalt lisandub konkursist osavõtvaid fotograafe üle kogu maailma. Hetkeseisuga on pilte üles laadinud Eesti, Läti, Leedu, Itaalia, Venemaa, Valgevene, Inglismaa, Prantsusmaa, Shveitsi, Küprose, Kreeka, Rootsi, Soome ja Brasiilia fotograafid. Ootame konkursile hulgaliselt osalejaid ning loodame Tallinnas kohata pea 500 fotograafi üle maailma.

Sellist võimalust ei pakuta sageli – maailma tippfotograafid jagamas oma kogemusi! Seepärast panen südamele kõigile fotohuvilistele, osaleda oma fotodega konkursil. See tagab Teile võimaluse pääseda saali ja nautida tihedat festivaliprogrammi.

Sageli on festivali korraldajatele helistatud ning küsitud, et kas festival on mõeldud eelkõige professionaalsele fotograafile ning hobifotograafil ei ole festivalile asja. Vaatamata sellele, et fotokonkursi tööde tase on läbi aastate olnud kõrge, võib siiski tõdeda, et piir amatöörfotograafide ja professionaalide taseme vahel ei ole sugugi nii selge. Igal aastal on  konkursil osalejate hulgas olnud mitmeid hobifotograafe, kelle võistlustööd saavad kõrge tunnustuse osaliseks. Ei tasu ennast alahinnata ning soovitame kindlasti esitada pildid konkursile et saada kinnitust oma loomingulise võimekuse kohta.

Kõikidest laekunud võistlustöödest esitatakse festivali raames žürii avalikule arutelule igast kategooriast ligi 300 eelhindamise edukalt läbinud tööd. Seda paremikku hinnatakse ja kommenteeritakse žürii poolt avatud ruumis kõikidele festivalil osalejatele. Parim võimalus õppida on kuulata rahvusvahelise žürii poolt läbi viidavat võistlustööde arvustust.

Fotokonkurss on rahvusvaheline ja pilte konkursile võib saata ükskõik millisest riigist. Pildid võivad olla tehtud ükskõik kus maailmas, see tähendab et ei pea olema pildistatud Baltikumis.

Fotokonkursile võib pilte saata ka juhul, kui mingil põhjusel ei saa festivalile ise kohale tulla.  Tuleb lihtsalt piltide üleslaadimisel märkida, kas osaled festivalil või mitte.

Jäänud on vaid 7 päeva piltide konkursile esitamiseks ja festivali pääsme lunastamiseks. Kui soovid osaleda I AM Photographer 2013 festivalil, siis lae üles oma võistlustööd konkursile 01.01-31.01.2013 festivali kodulehel festival.iamphotographer.eu ja saad ka pileti festivalile!

Eelmiste aastate konkursside võistlustöid on võimalik vaadata: best.iamphotographer.eu.

Veel on saadaval viimased vabad kohad maailmakuulsa pulmafotograafi Roberto Valenzuela ja loodusfotograafi Staffan Widstrandi töötubadesse – registreeru juba täna!