Valga sai uue tehnikapoe

Valgas avati uus Euronicsi. Võrreldes varasemate elektroonikakauplustega pakub uus müügikoht senisest erinevat lähenemist, mis ühendab veebipoe valiku vahetu ja personaalse teenindusega.

Aadressil Jaama 2B, Maximas paiknev pood on üles ehitatud lähtudes Euronics Express kontseptsioonist. See tähendab, et kohapeal on müügil valik elektroonikat ja tehnikaalaseid esmatarbekaupu ning täiendavalt saab tellida sadu veebipoes olevaid tooteid. Kohapeal aitavad valikuid teha ja tellimuse vormistada asjatundlikud klienditeenindajad. Vajadusel aitab kauplus ka kojuveoga.

Euronics Baltic OÜ tegevjuhi Martin Pedai sõnul on internetiajastu toonud edasimineku ka elektroonikapoodide ülesehituses. „Inimesed soovivad õigustatult laia valikut. Varem seadsid väiksemate kaupluste piiratud müügipinnad sellele oma piiri. Lahenduseks on füüsilise müügipinna ja internetipoe ühendamine. See tagab kliendile sõltumata poe suurusest maksimaalse tootevaliku, asjatundliku nõu ja abi tellimuse vormistamisel,“ räägib Pedai. Tema sõnul on tegemist esimese sellisest kontseptsioonist lähtuva Euronicsi kauplusega Baltikumis.

Euronics Expressi kauplusest leiab jätkuvalt erinevat tehnikat ka kohapealt nagu näiteks IT-tooted, foto- ja videokaamerad ning nende tarvikud, epilaatorid, föönid ja palju muudki. Seega saab valitud tooteid ka kohapeal uudistada.

Äramärkimist väärib ka see, et kuni mai lõpuni on kauba kojuveo hind vaid 1 euro.

One thought on “Valga sai uue tehnikapoe”

  1. Pole küll täpsemalt uurinud, kuidas see asi töötab, kuid üle ukse vaadates küll eriti ostma ei kutsunud (siis võiksin kaupu “poe” asemel ka kataloogist või internetist tellida). Mõnes hamburgeriputkas on ka rohkem ruumi kui selles uues Euronicsis. Uue poe kohta veel nii palju, et tegelikult oli see varem suuremal kujul pisut teises kohas olemas, kuid ilmselt otsustati kulusid kokku hoida ja koliti väiksemale pinnale.

Kommenteerimine on suletud.