HTC uueks tegevjuhiks sai Cher Wang

HTC one

HTC uue tegevjuhina nimetati möödunud nädalal ametisse HTC kaasasutaja ja juhatuse esimees Cher Wang. Senine tegevjuht Peter Chou hakkab juhtima HTC tulevikutoodete arendusosakonda.

“Nutitelefonidest on valdkonna tormilise arengu järel saanud inimeste mobiilse elu juhtpult. HTC oli üks nutitelefonitööstuse rajajaid, nüüd kasutame oma kogemust uue mobiilsete toodete ja teenuste põlvkonna loomisel. Heaks näiteks on meie uus virtuaalse reaalsuse seade HTC Vive, mis pälvis väga positiivset tagasisidet ning tõestab ehedalt, et uued tehnoloogiad vormivad meie tulevikku,” kommenteeris Wang.

“Olen hingelt ettevõtja ja näen rohkelt uusi võimalusi, mis mulle põnevust pakuvad, mistõttu asun uude ametisse suure austusega seni tehtu vastu ja siira sooviga kujundada HTC tulevikku,” sõnas ta.

Cher Wang on naisjuht, kellel on märkimisväärselt pikaajaline kogemus elektroonikatööstuses. 1997. aastal oli ta üks HTC asutajatest ning tegeles seni peamiselt äriarendusega. CNBC valis Wangi 25 inimese sekka, kellel on viimase 25 aasta jooksul olnud tähendusrikas roll ärinduse ja rahanduse valdkonnas. Lisaks kuulutas Forbes ta 2011. aastal mõjukaimaks naiseks tehnoloogiamaailmas.

1997. aastal asutatud HTC on üks kiiremini arenevaid mobiilitootjaid maailmas. Ettevõte seab oma eesmärgiks luua inimesekeskseid ja innovaatilisi kogemusi tarbijatele üle maailma. HTC tooteportfelli kuuluvad nutitelefonid ja tahvelarvutid. Täpsema info saamiseks külastage www.htc.com.