Uus Sony α3000 ja Carl Zeissi 6-70 mm F4

Sony tutvustab kaamerat α3000, millel on täiustatudvõttefunktsioonid ja vahetatavad objektiivid

A3000-Situation3_zpsc15fd5ea-640x372

  • Suur APS-C Exmor™-i andur − 20,1 efektiivset megapikslit − ning integreeritud SteadyShoti (stabiilse võtte) tehnoloogia, mis tagab professionaalse kvaliteediga fotod ja täiskõrglahutusliku AVCHD-video.
  • Stseenide kadreerimine läbi terava ja selge pildiotsija.
  • Objektiivide valimise võimalus 18 vahetatava E-mount objektiivi seast, mis annab piiramatult loomingulisi võimalusi.
  • Lihtne käes hoida tänu uuele mugavale ja turvalisele käepidemele.

Nüüd on täie käsituses sõna otseses mõttes kõik võimalused! Sony α3000 toob teieni digitaalse peegelkaamerapildikvaliteedi, käsitsi reguleerimise valikud ja loomingulised võimalused − ja seda kõike ühes ainsas vahetatavate objektiividega kergesti kasutatavas kaameras.

α3000, mida on mugav hoida ja mis kätkeb hulgaliselt reguleerimisvõimalusi, paistab ja tundub just see õige igaühele, kes on tulvil tahtmist teha paremaid pilte. Kaameral on selge elektrooniline pildiotsija, mis aitab võtet kindlustundega kadreerida, ning uudse disainiga käepide kaamera mugavamaks ja kindlamaks käeshoidmiseks.

See on pildikvaliteedi avastamine igaühe jaoks, kes on harjunud fikseeritud objektiiviga kompaktkaameratega. α3000 sees on suur, 20,1-megapiksline Exmor-i APS HD CMOS andur. Koos E-mount vahetatavate objektiivide kasvava valikuga on see võti veatult detailsete fotode saamiseks − alates isikupärastest portreedest ja tänavastseenidest kuni uhkete maastikeni. Ka täiskõrglahutuslik video on täpselt niisama muljetavaldav: valikus on 50i ja 25p filmimisrežiim, mis tagavad tegevuse selgepiirilise haaramise või sujuva filmiliku pildi vastavalt sellele, mida teie teema nõuab.

Suur andur parandab hüppeliselt tundlikkust, haarates rohkem valgust ja vähendades kujutise müra. See tähendab veatuid pilte ja videot ka hämaras ja pimedates siseruumides, kus teie kompaktkaamera või nutitelefoni tilluke andur valmistab sageli pettumuse.

100%-lise nägemisväljakatvusega selge ja ereda elektroonilise pildiotsijaga on võtete kadreerimine puhas lust − see ei erine sugugi sellest, mida võiks oodata tippklassi peegelkaameralt. Elektroonilise pildiotsija ekraanile on kuvatud rohkelt lisateavet, sealhulgas taustaruudustik, mille abil on lihtne hoida horisont kenasti õigel joonel. Ärge jätke midagi mõistatamise hooleks: kohe pärast säriaja kohendamist kuvatav eelvaade võimaldab teil kaamerat veelgi suurema enesekindlusega seadistada.

Sedavõrd kui kasvab teie enesekindlus, võite lisada mitmeotstarbelisse liidesepesasse (Multi Interface Shoe™) muidki lisatarvikuid, millega saate oma pildistamisvalikuid veelgi laiendada. Sonyainulaadse, inetute varjude tekkimist ennetava Quick Shift Bounce’i süsteemiga uue võimsa välgutiga HVL-F43M saate kergesti luua professionaalseid valgusefekte. ECM-XYST1M stereomikrofoniga saate salvestada peenemalt viimistletud helitausta ja selgemat dialoogi. Või ergastage oma pidusid jasiseruumides tehtavaid võtteid hoopiski patareidel töötava HVL-LEIR1 Video IR valgusseadmega!

Mõeldud on ka nende fotograafide peale, kellel on suuremad kunstilised ambitsioonid. Pildiefektide palett sisaldab 15 erinevat kunstilist võtet, nagu retrovõte, miniatuurvõte ja poolvärvid.Automaatne objekti kadreerimine aitab portreed, lähivõtted ja isegi liikuvad objektid korrektselt paika seada, andes tihkema ja professionaalsema tulemuse.

Erinevalt tavalistest suuna-ja-vajuta-kaameratest vallandab α3000 kogu teie loovuse: teil on valida 18 Sony või Carl Zeissi vahetatava E-mount objektiivi hulgast, sealhulgas kaks konversiooniobjektiivi ja uus must SEL50F18 portreeobjektiiv. Teie käsutuses on nii kaugvõtte, lainurk- ja makrovõtte objektiivid kui mitmesugused suumid nii reisimiseks kui igapäevapildistamiseks.

Uus Carl Zeissi Vario-Tessar T* E 16-70 mm F4 ZA OSS (SEL1670Z) on mitmekülgne keskmise vahemaa suum, millel on käest pildistamisel teravama pildi tagamiseks olemas sisseehitatud optiline pildistabilisaator (Optical SteadyShot). Seda täiendab Sony kõigi aegade esimene G-objektiiv (G Lens™), mis on mõeldud E-mount kaamera jaoks. Uus E PZ 18-105 mm F4 G OSS (SELP18105G) on kõrgema klassi mitmeotstarbeline objektiiv,  millel on optiline pildistabilisaator (Optical SteadyShot) ja mille suum toimib väga sujuvalt ja vaikselt − see on suurepärane nii täiskõrglahutusliku video filmimiseks kui ka fotojäädvustuste tegemiseks.

Sony uus vahetatavate objektiividega kaamera α3000 on ettetellimise korras saadaval aadressilwww.sony.co.uk ning see on Euroopas müügil alates septembrist 2013.

timthumb