Uus Logitech Harmony Touch

Täna tutvustas Logitech  Harmony pultide uut põlvkonda Logitech Harmony Touch, see tippklassi kuuluv täiustatud universaalpult pakub oma intuitiivse ja kohandatava värvilise puutetundliku ekraani abil enneolematult mitmekülgseid võimalusi koduse meelelahutussüsteemi juhtimiseks.

Logitechi täiustatud Harmony Touch universaalpuldi värvilisel puutetundlikul ekraanil saab sõrmega libistada, kerida, toksata ja kasutada 50 kohandatavat ikooni. Logitech Harmony Touch on loodud selleks, et teha soovitud meelelahutuse leidmine võimalikult lihtsaks. Harmony Touch pakub võimalust oma 2,4-tollise värvilise puuteekraani abil lisada, kustutada või (oma kaabeltelevisiooni operaatorilt) uuesti tellida kuni 50 kanalit. Lihtsa esmase internetis tehtava häälestusprotseduuri järel saate koos perega vaadata kõiki oma lemmikkanaleid. Selleks pole enam vaja kanalite numbreid meeles pidada ega pikki ekraanijuhiseid läbi kerida – piisab lihtsast sõrmega toksamisest, libistamisest või kerimisest ekraanil.

„Logitech Harmony Touch kujutab endast uut taset universaalpuldi evolutsioonis,“ ütles Logitechi digitaalse kodutehnika grupi asepresident Jörg Tewes. „Tänapäeva mugavust hindavad inimesed tahavad omada muljetavaldavaid ning lihtsasti kasutatavaid kodumeelelahutussüsteeme. Seda silmas pidades lõigi Logitech puldi, mille abil saab kasutaja oma kogemuse isikupärastada ning tunda, et süsteem on paremini tema kontrolli all kui kunagi varem.“

Puldi ergonoomiline kuju ja nuppude läbimõeldud asetus annavad tulemuseks stiilselt minimalistliku disaini, mis kaunistab teie elutuba. Lisaks on puldi madalad nupud tagant valgustatud, nii et leiate oma lemmikmeelelahutuse kergesti üles ka pimedas.

Logitech Harmony Touch ühildub rohkem kui 225 000 kodumeelelahutusseadmega ja rohkem kui 5000 tootesarjaga, üks pult võib juhtida kuni 15 erinevat seadet. Juurdekuuluv laadimisseade hoiab puldi kogu aeg käepärast ja töövalmis, nii et saate selle millal tahes  haarata ja kasutama hakata.