HP uued väikese ja keskmise ettevõtte LaserJet- printerid

HP tutvustas täna kahte uut väikestele ja keskmistele ettevõtetele loodud LaserJet-printerit, millega on lihtne valmistada profikvaliteediga värvidokumente. Sisseehitatud dokumendihaldusfunktsioonid aitavad äriprotsesse ühtlustada, säästes ettevõtetele aega ja raha.

 Uute HP LaserJet-ide lühitutvustus:

• HP LaserJet Pro 200 color M251 seeria on kasulik abiline igale ettevõttele, kes vajab lauaprinterit kõrgkvaliteetsete värvidokumentide kiireks trükkimiseks klientidele või firmasiseseks kasutamiseks. Hõlpsad funktsioonid, sealhulgas puuteekraan ning otse printerisse USB-seadmete ühendamise võimalus lubavad kasutajal hallata dokumente otse printeris. Printeril on ka HP Auto Wireless funktsioon hõlpsamaks juhtmevaba võrguga ühendamiseks.

•  HP LaserJet Pro 200 color MFP M276 seeria aitab paberitööd paremini korraldada ning töötab nii printeri, skanneri, koopiamasina kui faksina, mis kõik on juhitavad otse värviliselt puuteekraanilt või USB-pordi kaudu. Dokumentide skannimine ja võrku salvestamine või meilimine annab kasutajale kiire juurdepääsu pilves turvaliselt talletatud materjalidele.

Kontoritöö produktiivsuse ja efektiivsuse suurendamisel on mõlemal seadmel lisaks ka HP Business Apps tarkvara, mis võimaldab printeri puuteekraanilt otsejuurdepääsu veebisisule, kaugprintimisliides HP ePrint ning WiFi-toega mobiilseadmetest otse printimist võimaldav Wireless Direct. Kliendisõbraliku uuendusena võimaldab HP Smart Install hõlpsat paigaldamist tarkvara-CD abita ning automaatne sisse-väljalülitus vähendab energiakulu.