Uus LG keskklassi telefon Spirit nüüd saadaval ka Eestis

LG Spirit (LTE)_Titan_Main_onshot_01

Tehnoloogiaettevõtte LG Electronics (LG) teatas, et Eestisse on müügile jõudnud LTE toega nutitelefon LG Spirit (mudel H440N). Spirit on hea kvaliteedi- ja hinnasuhtega keskklassi nutitelefon, mille disainielemendid ja omadused on väga sarnased LG kõrgklassi telefonidele.

LG Spirit nutitelefonil on 4,7-tolline in-cell puuteekraan ning 8-megapiksline kaamera. In-cel lpuutetehnoloogia muudab telefoni välimuse õhemaks, samal ajal suurendades maksimaalselt ekraani ning vähendades ekraani raame. Tuues pildielemendid ekraanile lähemale, pakub in-cell puuteekraan suuremat tundlikkust, kiiremat reageerimist, paremat ekraani nähtavust välitingimustes ning teravamat pilti.

LG Spirit telefoni on mugav käes hoida tänu kergelt kumerale disainile ning selle ekraanil on õrn 3000mm raadiusega nõgusus sihvakama ja atraktiivsema profiili saamiseks. Sellel on ka LG’le omane nupp tagaküljel ning Quick Circle korpuse kasutamise võimalus.

LG on oma uuele keskklassi nutitelefonide seeriale üle kandnud ka mitmed oma kõrgklassi telefonidelt tuttavad UX omadused. Gesture Shot, ehk käeviipega pildistamine muudab lihtsaks selfie’de tegemise. Surudes käe kaamera ees rusikasse käivitub kolmesekundiline taimer. Selfie stick’ide populaarsuse kasvu tõttu pikendas LG vahemaad, mille tagant telefon viipe ära tunneb, 1,5 meetrini. Glance View funktsioon, mida tutvustati esmakordselt LG G Flex2 nutitelefonil, lubab kasutajatel pääseda kiiresti ligi tihemini vajaminevale informatsioonile nagu näiteks kellaaeg, viimased sõnumid või vastamata kõned. Info avaneb tõmmates ekraanil sõrme ülevalt alla ka siis, kui ekraan on välja lülitatud.

LG Spirit põhiomadused:

  • Ekraan: 4.7-tolli HD (312 ppi)
  • Kiibistik: 1.2GHz Quad-Core
  • Kaamera: tagumine 8MP / eesmine 1MP
  • Mälu: 8GB / 1GB
  • Aku: 2,100mAh (eemaldatav)
  • OS: Android 5.0 Lollipop
  • Võrk: LTE Cat. 4 / HSPA+ 21Mbps
  • Mõõtmed: 133.3 x 66.1 x 9.9mm

Rohkem infot: http://www.lg.com/ee/mobiiltelefonid/lg-H440N-spirit-4g-lte

LG Spirit (LTE)_Titan_Main_onshot_04 LG Spirit (LTE)_Titan_Main_onshot_02